Żona urodziła dziecko 15 miesięcy po śmierci męża

Ellidy Pullin przez całą ciążę dokumentowała zdjęcia brzucha, fot. Instagram/ellidy_
Ellidy Pullin przez całą ciążę dokumentowała zdjęcia brzucha, fot. Instagram/ellidy_
Ellidy Pullin, partnerka australijskiego snowboardzisty Alexa "Chumpy" Pullina, urodziła córkę 15 miesięcy po jego śmierci.

Alex Pullin, dwukrotny mistrz świata w snowboardzie, zginął podczas nurkowania w swojej rodzinnej Australii w lipcu 2020 roku.


Polecamy:

Ellidy Pullin ogłosiła, że ​​jest w ciąży w czerwcu, pisząc na Instagramie, że ona i jej zmarły partner od lat marzyli o dziecku. Jak zdradziła, ona i Alex starali się o dziecko od dawna, ale kobieta miała trudności z zajściem w ciążę, więc jeszcze przed jego śmiercią zdecydowali się na metodę in vitro i sportowiec zostawił swoje nasienie w klinice. 

Dziecko pary, Minnie Alex Pullin, zostało poczęte właśnie za pomocą zapłodnienia in vitro i urodziło się 25 października. Ellidy powiedziała "Vogue Australia", że ​​jej ciąża była „słodko-gorzka”: - Z jednej strony czuję się przytłoczona szczęściem, a jednocześnie wiem, że nie mogę się nim dzielić z Chumpem. 


32-letni snowboardzista niósł flagę Australii na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 w Soczi w Rosji. Był znany jako doświadczony nurek, a w mediach społecznościowych chwalił się zamiłowaniem do łowiectwa podwodnego. 

Snowboardzistę znalazł nieprzytomnego, bez maski tlenowej inny nurek. Służby ratownicze wykonywały resuscytację krążeniowo-oddechową przez 45 minut, ale nie zdołały uratować mu życia.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości