Doda znów jest do wzięcia! Z tej okazji zrobiła wielką imprezę

PAP/Mateusz Marek
PAP/Mateusz Marek
Doda jest wolna od niecałego tygodnia. 15 listopada rozwiodła się z Emilem Stępniem. Obydwie strony rozwód kosztował wiele nerwów, ale Dorota Rabczewska nie zamierza rozpamiętywać tego, co było. Zorganizowała huczną imprezę, na której świętowała swoją wolność.

Ostatnie miesiące musiały być dla polskiej gwiazdy pop bardzo stresujące. Doda opowiadała o problemach z mężem m.in. w relacjach na Instagramie.

Małżeństwo Dody i Emila Stępnia

W małżeństwie Dody i Emila Stępnia nie działo się dobrze już długo. Gwiazda zdradziła fanom, że producent filmowy, jej już były mąż, z którym tworzyła "Dziewczyny z Dubaju" wyniszczył ją psychicznie. Problemy dotyczyły m.in. innych kobiet w życiu Stępnia, a także ostatnich praz związanych z filmem - były mąż uniemożliwił jej dokończenie dzieła.

Zobacz: Doda i jej najgorszy dzień w życiu? Jej marzenia legły w gruzach przez... męża

Doda długo czekała, by powiedzieć Stępniowi "żegnam" i zacząć życie na nowo. W końcu 15 listopada sąd ogłosił oficjalny koniec ich małżeństwa.

Wielka impreza Dody

Po tylu miesiącach życia w ciągłym stresie, nic dziwnego, że Doda postanowiła uczcić fakt, że uwolniła się od męża. W piątek 19 listopada zorganizowała huczną imprezę w jednym z warszawskich klubów, na którą zaprosiła przyjaciół i bliskich znajomych. Relacje z wydarzenia znalazły się na jej profilu na Instagramie.

Polska królowa popu doskonale wie, co znaczy impreza. Wydarzenie zorganizowała z wielkim rozmachem - pod klub podjechała limuzyną z napisem „Just divorced” (z jęz. ang. właśnie się rozwiodłam). Jednak nie siedziała w środku, tylko na dachu! Kiedy zeszła z limuzyny wszyscy byli pod wrażeniem jej kreacji - pięknej i bardzo zmysłowej sukni autorstwa Patrycji Kujawy, do tego welon i diadem z napisem "divorced" (ang. - rozwiedziona). Nic dziwnego, że piosenkarka bardzo chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterom.

Na imprezie zostali zaproszeni m.in.: fryzjer gwiazd Damien Koba, makijażystka Patrycja Broniek, projektantka Patrycja Kujawa, przyjaciel gwiazdy- Dżaga, Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Ramona Rey.

WP

Czytaj dalej:

Zobacz galerię zdjęć:

PAP/Mateusz Marek
PAP/Mateusz Marek PAP/Mateusz Marek
Lubię to! Skomentuj32 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości