Awantura na Prime Show MMA. Latały kieliszki, padły ostre słowa. Do akcji wkroczyła ochron

źródło: YouTube
źródło: YouTube
Podczas konferencji Prime Show MMA doszło do niecodziennej sytuacji. “Kamerzysta” postanowił dać upust agresji i w efekcie rzucał w swojego rywala Ziemowita Piasta Kossakowskiego jedzeniem oraz kieliszkami. Nie spodobało się to Mateuszowi Murańskiemu i jego trenerowi Robertowi Maruszakowi, który ostro zareagował na zachowanie Wawrzyniaka. Na konferencji powstała napięta atmosfera, nad którą zapanować musieli pracownicy ochrony.

Łukasz Wawrzyniak postanowił zgodzić się na dwie walki podczas Prime Show MMA, które odbędzie się 19. lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Pierwszą z nich będzie starcie z Markiem Kruszelem (pseudonim “Lord Kruszwil”). Następnie, po przerwie “Kamerzysta” zmierzy się z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Dodatkowe pieniądze przekazane zostaną na cele charytatywne.

Zobacz też:

Kłótnia podczas konferencji

Podczas konferencji Prime Show MMA rozpętała się kłótnia, której głównym bohaterem był Łukasz Wawrzyniak (pseudonim “Kamerzysta”). Agresywne zachowanie objawiało się krzykami, rzucanym jedzeniem czy kieliszkami. Wawrzyniak szybko zdał sobie sprawę z tego, że przesadził i prędko postanowił przeprosić, jednak mimo wszystko sytuacja rozwścieczyła Mateusza Murańskiego i jego trenera Roberta Maruszaka, którego córka niemalże została trafiona rzuconym naczyniem. Trener Murańskiego uspokajany przez ochronę rzucał w stronę “Kamerzysty” mnóstwo obelg, padły też ostre słowa.

Na YouTube obejrzeć można wideo z opisywanego zajścia. Zobacz film ????


RB


Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości