Edyta Górniak i jej kreacja o wartości luksusowego samochodu. Musiała wynająć ochroniarza

źródło: Instagram / Edyta Górniak
źródło: Instagram / Edyta Górniak
Edyta Górniak wystąpiła na wielkanocnym koncercie emitowanym w TVP. Piosenkarka miała na sobie bardzo drogą biżuterię, przez co za kulisami musiał pilnować jej ochroniarz.

W Wielkanoc TVP wyemitowała specjalny koncert pod tytułem "Cud życia". Wziął w nim udział znany na cały świat tenor José Carreras. Podczas występu towarzyszyła mu Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej pod batutą hiszpańskiego dyrygenta Davida Giméneza Carrerasa, brata wokalisty.

Gwiazdy na wielkanocnym koncercie TVP

Na scenie Auli Politechniki Warszawskiej pojawiły się również inne gwiazdy. Wśród nich znalazły się m. in. Alicja Węgorzewska, ukraińskie wokalistki Tayanna i Julia Belei, a także polska gwiazda estrady – Edyta Górniak.

Dla Górniak był to piąty raz, kiedy została zaproszona do duetu z Carrerasem. Była to dla niej ważna okazja, by zademonstrować swoją skalę głosu. Tenor poprosił ją także o zaśpiewanie solowego utworu.

Kreacja Edyty Górniak

Wokalistka tego dnia zaskoczyła wielu swoją kreacją. Górniak na ten specjalny występ założyła białą suknię z peleryną. Do tego miała na sobie biżuterię, składającą się z 12-karatowych brylantów o łącznej wartości 350 tysięcy złotych.


"Super Express" donosi, że ze względu na ogromną wartość posiadanej przez wokalistkę biżuterii, na backstage'u towarzyszył jej ochroniarz, który został wynajęty, by pilnować drogich dodatków gwiazdy. Zdjęcia z imprezy dostępne są na Instagramie Edyty Górniak. Gwiazda poprzez swój wysiłek włożony w przygotowanie kreacji niezaprzeczalnie zwróciła na siebie dużą uwagę.RB


Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj35 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości