73 obserwujących
1329 notek
1123k odsłony
347 odsłon

Grupa trzymająca... media publiczne

Wykop Skomentuj28

Media publiczne stały się własnością jednej grupy. A produkuje się w nich - głównie - zrzut z mediów Tomasza Sakiewicza. On ma teraz podwójną korzyść...

Propaganda, jaka jest tam uprawiana przebija nawet tę z czasów komuny. A odbywa się głównie chwalenie wodza Kaczyńskiego, choć oficjalnie jest on tylko posłem.  Jego wierni-mierni... też swoje dostają, bo zgodnie z wytycznymi "boskiego" wycierają się - mityczną - "totalną opozycją". I to tak, jakby to ona w Polsce rządziła, a nie ich "dobra zmiana".

Czasami "gwiazdy", które np. występują TVP zaskakują, bo znało się je z innych przekonań, patrz choćby - niedawny bloger Salonu - Cezary Krysztopa.

Obsługa też się produkuje, np. taki S. Rodrigo P. - po ojcu Portugalczyk - jeszcze niedawno wiceszef TVP Info, a obecnie zarządzający portalem... TVP.info .

I bardzo oni wszyscy się starają, aby ciemnemu ludowi sprzedać krętactwa, zwykłe kłamstwa i manipulacje. Co budzi duży niesmak, gdy robi to niejaki Ziemiec - niedawny "święty" - czy obsługująca kiedyś pielgrzymki papieskie... Holecka.

Widać, że kasa nie śmierdzi, gdy zostało się dopuszczonym do grupy trzymającej władzę...Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale