6 obserwujących
81 notek
27k odsłon
1258 odsłon

Edek bije Artura, publika klaszcze.

Wykop Skomentuj47

Takie filmy i takie wypowiedzi np. Piotrowicza pokazują sposób działania PiS - jawne, bezczelne łamanie prawa. Ale te filmy już nic nie dadzą. PiS, jak tępy, brutalny, chamski Edek z Tanga, wdarło się na scenę, zdominowało fizycznie "rodzinę" i nawet nie próbuje już owijać w bawełnę swoich intencji. 


Sędziowie, politycy opozycji, ludzie nauki i media wciąż bułkę przez bibułkę, a lud, któremu Edek się podoba - kojarzy im się dobrze z przaśnym wujkiem Staszkiem mistrzem ciętej riposty - wyśmiewa inteligentów. 


Rechocze z liścia wymierzonego "rudej z KOD", klepie się po udach z uciechy na widok szarpanych i kopanych kobiet na demonstracjach przez narodowców ("tak trzeba <<rozmawiać>> z lewakami") i wyje z radości na wieść o umorzeniu sprawy przez prokuraturę. "Popłakali się, słyszałeś? Buahahaha" - usłyszałem wczoraj komentarz o pożegnaniu sędziów Sądu Najwyższego.


Lud łyka bez popity, jak Edek wódę, kłamstwa o "Acta" w telewizji publicznej i święcie oburzony domaga się krwi zdrajców - podoba mu się taki, fałszywy, bo fałszywy, ale jakże celny strzał w zęby inteligenta.


Opozycja jest słaba, ale nie swoimi propozycjami, czy programem, tylko kulturą i przywiązaniem do przepisów, procedur i konwenansów. Lud nie znosi słabeusza Artura - choćby racja była po jego stronie, to na swój przydługi, nudny wywód, wymyślne argumenty i elegancki język usłyszy: "SP*****LAJ!", a lud na to:

image

Wykop Skomentuj47
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka