Blog
Ja o Polsce. I nie tylko.
Paweł Majtyka
6 obserwujących 80 notek 26890 odsłon
Paweł Majtyka, 14 września 2018 r.

Edek bije Artura, publika klaszcze.

1222 47 0 A A A

Takie filmy i takie wypowiedzi np. Piotrowicza pokazują sposób działania PiS - jawne, bezczelne łamanie prawa. Ale te filmy już nic nie dadzą. PiS, jak tępy, brutalny, chamski Edek z Tanga, wdarło się na scenę, zdominowało fizycznie "rodzinę" i nawet nie próbuje już owijać w bawełnę swoich intencji. 


Sędziowie, politycy opozycji, ludzie nauki i media wciąż bułkę przez bibułkę, a lud, któremu Edek się podoba - kojarzy im się dobrze z przaśnym wujkiem Staszkiem mistrzem ciętej riposty - wyśmiewa inteligentów. 


Rechocze z liścia wymierzonego "rudej z KOD", klepie się po udach z uciechy na widok szarpanych i kopanych kobiet na demonstracjach przez narodowców ("tak trzeba <<rozmawiać>> z lewakami") i wyje z radości na wieść o umorzeniu sprawy przez prokuraturę. "Popłakali się, słyszałeś? Buahahaha" - usłyszałem wczoraj komentarz o pożegnaniu sędziów Sądu Najwyższego.


Lud łyka bez popity, jak Edek wódę, kłamstwa o "Acta" w telewizji publicznej i święcie oburzony domaga się krwi zdrajców - podoba mu się taki, fałszywy, bo fałszywy, ale jakże celny strzał w zęby inteligenta.


Opozycja jest słaba, ale nie swoimi propozycjami, czy programem, tylko kulturą i przywiązaniem do przepisów, procedur i konwenansów. Lud nie znosi słabeusza Artura - choćby racja była po jego stronie, to na swój przydługi, nudny wywód, wymyślne argumenty i elegancki język usłyszy: "SP*****LAJ!", a lud na to:

image

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Domabor Świętoborzyc  A ambasadorzy Watykanu mogą? ;)
  • @markocz  Taka argumentacja, twoja, jak i PiSowskich mediów, pokazuje sposób myślenia po tej...
  • @Miazio  Proszę sobie przypomnieć, jak to było dokładnie. Na etapie, na którym...

Tematy w dziale Polityka