Mordercy...niekoniecznie są idiotami
Idioci...poprzez swój idiotyzm stają się współwinni zbrodni.
Talibowie zamordowali polskiego geologa. Czy faktycznie był to geolog, czy też przy okazji pracował dla wywiadu, nie wiem. Ale zamordowano go z zimną krwią.
Głupio brzmią ich targi o wydanie ciała. Skoro nie uwolniono terrorystów za żywego, to na pewno nie uwolnią ich też za zamordowanego, pieniądze może ktoś wypłaci...pewnie tylko o to idzie, a cała reszta jest zasłona dymną dla...idiotów.
Zamordowano go, bo nie był nikim naprawdę ważnym. Polski rząd, jak zwykle pokpił sprawę. Nie przedsięwzięto także żadnych środków odwetowych.
Z terrorystami trzeba walczyć, ale żeby skutecznie walczyć trzeba także nazwać wroga - nie sposób skutecznie walczyć z "bojownikiem" - bo w głębi duszy to słowo wywołuje pozytywne konotacje - dlatego właśnie lewica i idioci (tautologia), tak usilnie przedstawiają morderców i terrorystów jako "bojowników". Nie sposób też być dumnym z tego co się robi, z walki o takie proste ideały jak; wolność, prawda, prawo, gdy stale jest się piętnowany słowami "morderca".
Nie mam ochoty żyć w Talibanie (widać idioci i lewacy (tautologia), nie są w stanie zrozumieć, że przegrana naszej cywilizacji, do której usilnie nawołują, zaskutkuje wprowadzeniem u nas islamu wraz z cała jego "romantyczną" otoczką).
Niestety rządy naszych krajów są zbyt zidiociałe i zlewaczałe (tautologia) by otwarcie ogłosić stan wojny z terroryzmem islamskim, a piewców "bojowników" piętnować jako zdrajców.


Komentarze
Pokaż komentarze