Byłoby pięknie, ale.................czy PIS na niego postawi?
47
BLOG
Byłoby pięknie, ale.................czy PIS na niego postawi?
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (1)