http://www.tvn24.pl/-1,1662725,0,1,pzpn-ubil-interes-z-biedronka,wiadomosc.html
Soczyście się uśmiałem z tego "nowego interesu". Chciałoby się powiedzieć, jaki dyskont taki związek. No cóż, pozostaje mi tylko pogratulować dziadkom od pijaru, tak doborowego towarzystwa.
ps: Dotarłem do tajnego raportu sporządzonego przez "działaczy", "załatwiaczy", w którym znalazły się NOWE wytyczne dla trenera Smudy. Otóż, "żeby bardziej zmotywować chłopców do gry w reprezentacji przewiduje się sobotnio-niedzielne degustacje produktów ww. sponsora, oraz dla zwiększenia potencjału wydolnościowego, nieodpłatne rozwożenie palet mięsa po 500 kg. każda."


Komentarze
Pokaż komentarze (1)