41 obserwujących
530 notek
563k odsłony
2473 odsłony

Marsz Niepodległości - moje świadectwo

Marsz Niepodległości
Marsz Niepodległości
Wykop Skomentuj36

/Przepraszam za fatalną jakość zdjęć, ale wobec trwającej medialnej nagonki na organizatorów i uczestników Marszu Niepodległości, zdecydowałam się je upublicznić./

 

Podczas trwania pochodu atmosfera była spokojna, ludzie życzliwi i uśmiechnięci.  Sam Marsz miał charakter pokojowy, wzięły w nim udział całe rodziny, przedstawiciele środowisk katolickich, uczestnicy Marszu Katyńskiego, starzy i młodzi, rodziny z małymi dziećmi, również z tymi najmniejszymi w wózkach,  łysi i długowłosi, zdrowi i chorzy (widziałam osoby niepełnosprawne), nie było - wbrew temu, co twierdzi Robert Biedroń, haseł homofobicznych, rasistowskich, ani innych wzywających do przemocy.

Z prowokacjami, które miały miejsce na p. Konstytucji przed rozpoczęciem Marszu i Na Rozdrożu, już po jego zakończeniu, uczestnicy Marszu, do których się zaliczam,  nie mają nic wspólnego.  W czasie trwania pochodu czułam się bezpiecznie. Gorzej było po dojściu na miejsce (Rozdroże), skąd - spodziewając się prowokacji - ewakuowałam się zanim policja ruszyła na manifestantów.

Po powrocie do domu dowiedziałam się, że wzięłam udział w bitwiach i paleniu samochodów, nie dowiedziałam się, o tym, że "Kolorowa Niepodległa" miała charakter brunatny.

Wklejam filmy, których w telewizji nie pokazują, wiem, zrobiło to wielu przede mna, ale nie szkodzi, TRZEBA POKAZYWAĆ...

 

 

I rozliczyć. Ktoś tych ludzi zaprosił, ktoś podżegał do nienawiści i bicia chętnych do wzięcia udziału w legalnym marszu, domagam się znalezienia i ukarania winnych. Domagam się, by Państwo  zadało sobie pytanie, czy zdało egzamin?

 

Od TV oczekuję pokazania prawdziwego, biało-czerwonego oblicza Marszu Niepodległości i brunatnej "Kolorowej Niepodległej" oraz  zaprzestania prowadzenia medialnej nagonki na organizatorów i uczestników Marszu.

Zobacz galerię zdjęć:

Marsz Niepodległości i młode faszyściątka ;)
Marsz Niepodległości i młode faszyściątka ;) Marsz niepodległości - "Tu idą dziecioroby" W Marszu wzięły udział całe rodziny z dziećmi Tu widać małe "faszyściątko" siedzące na ramionach rodzica ;) Kapelusze zamiast beretów? Nie dajcie się zwieść, to maska ;) W Marszu wzięli udział uczestnicy Rajdu Katyńskiego W marszu wzięły udział środowiska katolickie ... i niepełnosprawni panie starsze panie młodsze łysi i czesani w kucyk Nowa Prawica JKM łyse pały? +16 zdjęć +17 zdjęć
Wykop Skomentuj36
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale