1 obserwujący
55 notek
43k odsłony
122 odsłony

Prezydent RP 2020 - "Chodź tygrysie, scena jest twoja” - jeszcze nie ma na niej wirusa

Wykop Skomentuj2

technologie, badania i rozwój

Echo24 i listek figowy polityki

Przesłanka: "Czemu w pierwszej i mam nadzieję drugiej turze zagłosuję na Kosiniaka-Kamysza? - echo24

Mamy zatem wskazanie stulecia, że politykowi, kandydatowi na prezydenta RP , doktorowi nauk medycznych, nikt przez lata nie powiedział przesłanki - jak to będzie z demokracją, z wyborami, z polityką, w czasach pandemii, że potrzeba badań, przeglądu od Konstytucji RP po przepisy wyborcze, edukacyjne i gospodarcze. Żadne granty dla nauki na to nie były przeznaczone, krajowe, unijne. I tak w całym ułożeniu do niedawna była wina, za wszystkich polityków i ministrów nauki, Gowina.

Widzimy zatem, że politycy mają braki wsparcia naukowego, a nauka nie ma "konstytucyjnych" zleceń, jak np., nie ma rozporządzenia zawierającego wykazu możliwych metod wyborczych, nadzorowanego przez wyznaczone jednostki naukowe wraz z uzasadnieniem przypadków zastosowania. I teraz "doktoryzuje" się w metodach wyborczych prezes PiS. Nie ma sławnej jakowejś "grupy jagiellońskiej" monitorującej i aktualizującej dla polityki metody wyborcze.

Konstytucyjne zlecenia - przepis, szkic ułożenia: Zamienić zapisy art. i ust. w konstytucji na programy i projekty naukowo-badawcze uwzględniające ufizycznienia oddziaływania.

I echo24 po Gowinie powinien napisać - następny proszę?

Markieting w demokracji to sztuka prezentacji listka figowego. Młoda dziewczyna, kobieta, matka, prezentuje inicjatywę dla wyborców i narodu głosującego, promuje karierę męża, polityka, medyka, prezydenckie plany i oferty wyborcze, a po dwóch tygodniach..., szkoły zamknięte, choć edukacja zdalna otwarta, itp., itd., ect., ect.

Co ma poczynić Mateusz Kijowski? Z inicjatywy w internecie, działania KOD-u na ulicy,..., zakłady fryzjerskie zamknięte.

Prezes PSL - rzuca wszystko i wraca do szpitala – jako lekarz wolontariusz, jednocześnie z kandydowania nie zrezygnuje. Zatem ma szansę na inicjatywę rozwoju polskiej agencji badań medycznych?

image

*

Teraz bloger echo24 będzie jak salonowy rekin, pirania, żywiący się intelektualnie polityką?

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale