Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
148 notek
84k odsłony
  193   1

Gdzie pierwsza misja Donalda Tuska po wyborze na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej?

Donald Tusk, Platforma Obywatelska - Aktrualności, https://platforma.org/
Donald Tusk, Platforma Obywatelska - Aktrualności, https://platforma.org/

Kuźnia idei mocy i energii

Przesłanka: Polska 2050 blisko twierdzy POPiS-u.

Do ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni pod koniec sierpnia br. dołączył burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek, który w 2017 r. został wybrany na przewodniczącego powiatowej PO. Głosi ideę "Nowej Energii dla Chrzanowa". Było mocne zaangażowanie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Do obecnych wyborów w PO partię poprowadził Tadeusz Arkit. W gminach powiatu chrzanowskiego w partii już POukładane.

W tym scenariuszu twierdzą POPiS-u jest kopalnia Janina. PO ani PiS jej nie ruszy albo tylko Ziemia. W jej okolicy jest już idea klastra zielonej energii. Ponadto Chrzanów otoczony jest inicjatywami energetycznych idei i trendów w Oświęcimiu, w Jaworznie, i w Trzebini. W Chrzanowie rozwija się kolejne starcie o "wiedeńską" spalarnię odpadów komunalnych.

Zatem przyjazd Donalda Tuska do Libiąża to w tym ułożeniu wizyta w centrum kuźni idei mocy i energii, na terenach miejskich i wiejskich, tradycji i innowacji, węgla, wodoru, atomu i metod OZE, odpadów komunalnych, w domenie publicznej i przemysłowej, wedle środka Wawelu i Spodka oraz AGH i ONZ.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka