Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
296 notek
105k odsłon
  162   1

Biden przyjmuje całą Ukrainę, Trump bez Krymu

Scenariusz idei wstąpienia Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych nie okazał się w pełni jednomyślny po tym, gdy Sąd Najwyższy US potwierdził formalną możliwość konstytucyjną potencjalnej decyzji wobec idei "stan Ukraina" dla Kongresu.

Polityka, USA

Ukrainizm

Przesłanka: "Miedwieding".

*

W kolejnym odcinku idei "stan Ukraina" doszło do ostrej konfrontacji pomiędzy Bidenem i Trumpem. W tym ułożeniu scenariusz idei wstąpienia Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych nie okazał się w pełni jednomyślny po tym, gdy Sąd Najwyższy US potwierdził formalną możliwość konstytucyjną potencjalnej decyzji wobec idei "stan Ukraina" dla Kongresu. Biden przyjmuje całą Ukrainę, Trump bez Krymu.

Demokraci stoją na pozycji stanu określonym w czasie "Memorandum Budapeszteńskiego o Gwarancjach Bezpieczeństwa". Nie akceptują merytorycznie potencjalnie rzeczywistej idei "stan Ukraina" innej niż cała Ukraina.

Republikanie sugerują, że Krym mógłby być poza "stanem Ukraina". Biden uważa, że Trump uprawia "Miedwieding" dzieląc Ukrainę. Trump uważa, że rozwój "stanu Ukraina" wzrośnie tysiąckrotnie i bez Krymu.

Demokraci i Republikanie jednak deklarują wspólnie zapewnienie profuturo wobec ewentualnej umowy przyjęcia Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych, gdyby taka inicjatywa była ze strony ukraińskiej demokracji, że zawarte w niej będzie niewprowadzanie na teren "stanu Ukraina" broni atomowej.

W związku z rozbieżnością opinii Demokratòw i Republikanòw w idei "stan Ukraina" władze Ukrainy nie komentują o niej rozważań w domenie demokracji Stanów Zjednoczonych.

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale