Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
356 notek
113k odsłon
  161   0

Patryk Jaki ma ideę systemu prezydenckiego w Polsce...

https://www.youtube.com/c/PatrykJakiPL
https://www.youtube.com/c/PatrykJakiPL

Społeczeństwo, Na weekend

Panie Jaki, zburz Pan ten mur!

Przesłanka: nowe pokolenie w polityce nowoczesnej Polski.
*
Taką przesłankę ma Patryk Jaki. Przy czym według poprzedniej notki jest to polityka konfliktu wpisana w polski ustrój. Zatem za każdym razem Leszek Miller będzie mógł powiedzieć, nowym młodym pokoleniom w polityce nowoczesnej Polski o polskiej rzeczywistości, jak klasykiem - ja wiedziałem, że tak będzie, ja wiedziałem.
*
W tym scenariuszu wyobrażamy sobie, że dr Patryk Jaki, jako głos młodego pokolenia w polityce nowoczesnej Polski, głosi na YT multimedialne publikacje idei, np. pn. „Ustrój państwa w systemie prezydenckim bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej”, zaczynając od ułożenia, np. sezon 1, odcinek 1, pt. "Patryk Jaki głosi ideę systemu prezydenckiego w Polsce". Sztuka inspiracji jest w tytule odcinka, np. "Jaki wypycha premiera do muzeum historii polskiej", "Jaki przegania z polityki wicepremierów", "Jaki masakruje polski ustrój", "Jaki idzie na zderzenie z Konstytucją", "Jaki likwiduje polski Sejm", "Jaki prowadzi husarię nowego pokolenia w polityce nowoczesnej Polski"...
*
Jedno w idei systemu prezydenckiego nie zmieni się. Nie zmieni się zwierzchnik Sił Zbrojnych. Dalej Prezydent RP będzie najwyższym zwierzchnikiem Sił Zbrojnych RP. Poza tym nazwa stanowiska, tj. wojewoda nie musi ulegać zmianie w ramach domeny szefa rządu prezydenckiego.


Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale