https://twitter.com/sikorskiradek
https://twitter.com/sikorskiradek
mannet mannet
151
BLOG

Radosław Sikorski - głosiciel nowej idei - test scenariusza

mannet mannet PO Obserwuj temat Obserwuj notkę 4

Wajchowy

Inspiracja: herold apokalipsy.

Herold to m.in. głosiciel nowej idei. Apokalipsa nie jest nową ideą.

Zatem w tym scenariuszu kolejny odcinek zaczyna się od pytania na TT w idei "stan Ukraina" do Radosława  Sikorskiego. Istotne byłoby zagadnienia - jakie pytanie? Trzeba by było znać się na inicjatywach opisowych Radosława Sikorskiego. A jest ich parę.

Zatem w internetowym labiryncie - ułożenie - szkic pytania do Radosława Sikorskiego:

Czy Kongres Stanów Zjednoczonych Ameryki posiada możliwość decyzji pozytywnej dla przyjęcia idei "stan Ukraina" w zakresie rozważań o wstąpieniu Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych?

Idea w tym scenariuszu jest taka, aby z dobranego pytania była potencjalnie odpowiedź, na podstawie której Radosław Sikorski byłby w internecie rzeczywistym/wirtualnym heroldem lepszej profuturo nowej idei. Innymi słowy czy w polityce amerykańskiej demokracji Kongres w ogóle ma taką możliwość względem ukraińskiej demokracji? Przewodniczący delegacji UE-USA zapewne znałby odpowiedź?

mannet
O mnie mannet

Blog: "Ułożenia" - sztuka to fizyka bez matematyki. * W przyrodzie są tylko dźwięki i więcej nie ma w naturze muzyki. Talent nie pochodzi z tej Ziemi. * Monter ułożeń niemożliwych [ komentarze ].

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka