Ułożenia
Muzyka to już nie tylko dźwięki i jeszcze nie słowa.
1 obserwujący
64 notki
34k odsłony
163 odsłony

Istnieje tylko to, co ma w sobie ruch harmoniczny.

Wykop Skomentuj4

Matematyczne zasady filozofii ufizycznienia.

Przesłanka: Bloger Wójek Ziggy z Ameryki idzie ścieżką po Nagrodę Nobla.

Bloger Wójek Ziggy z Ameryki w drodze do Nagrody Nobla sięga po tajemnicę energii w notce "Jakie formy mogą przybierać różne rodzaje energii?". Są dwa rodzaje energii: energia kinetyczna i energia potencjalna. Jakie zatem mają formy? Czy energia ma formę fal? Może wszystkie rodzaje energii zmieniają się w formie fal i w sposób skwantowany? W podanej notce wskazuje obraz:

image

Niech zatem będzie to model obrazujący trajektorię ruchu elektronu wokoło protonu. W notce "Dorabianie klucza elektrycznej antygrawitacji z wirtualnej antymaterii" jest ułożenia materii z wirtualną antymaterią, w którym, poprzez dopełnienie do wartości + 1 i -1 ładunku elektrycznego, protonowi w wirtualnej próżni odpowiada antyneutron, a razem wskazują na układ elektryczny w jądrze wodoru dwóch pozytonów i jednego elektronu.

image

Zatem w tym ułożeniu oscylacje elektronu na orbicie zależą od oscylacji jądrowego układu elektrycznego "realnego protonu i wirtualnego antyneutronu": +1, +1, -1. Sztuka to fizyka bez matematyki. Układ A - proton i elektron. Układ B - jądro kreują dwa pozytony i jeden elektron. Układy B1 i B2 to oscylacje atomowe atomu wodoru. Rysunek B3 to powtórzony układ B2, wskazujący na odległość r. Elektron na linii ciągłej, to elektron na orbicie. Elektron na linii przerywanej to wskazanie na "jądrowe" opychanie, a pozytony, to wskazanie na przyciąganie:

image

Widzimy zatem, że znając parametry zewnętrze, orbitalne, elektronu z torem falowym, komputer kwantowy wyposażony w sztuczną inteligencję[*] obliczy ruch jądrowego 1 elektronu i 2-ch pozytonów. I co z tego? Nic. Będą dane. Czy się okaże, że żyjemy na platformie wirtualnej antymaterii, to ewentualna przyszłość weryfikacji tych danych?

image

"Techniczny schemat elementarnego pędnika antygrawitacyjnego" - Wójek Ziggy z Ameryki:


Symbolicznie ujmują, 99% pomysłów w internecie jest pomylonych, ale 1% nie jest pomylonych, i to jest problem inwestorów w internet. To stawka większa, niż Nagroda Nobla dla blogera Wójek Ziggy z Ameryki. Ponieważ w internecie nie ma kowalskiej kuźni (garażu, laboratorium). Gdy Chińczycy to odkryją, to Amerykanie nie nadążą, jeżeli będą słabsi w domenie wyboru inżynierii inwestycyjnej wysokiego ryzyka.

Istnieje tylko to, co ma w sobie ruch harmoniczny, a wszystko inne przemija.

[*] - takie ujęcie marketingowe, ponieważ trójelementowy układ {+1, +1, -1}, to układ w ujęciu poglądowym, tzw., "trzech ciał", "punktów ładunku elektrycznego", oddziałującego z otoczeniem, czyli elektronem na orbicie.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie