7 obserwujących
2056 notek
311k odsłon
  30   0

SKORPION [23.10 - 20.11]

Słońce wchodzi w znak Skorpiona o godz. 0.59

W najbliższych miesiącach Skorpiony będą odczuwały dużą potrzebę kontaktu z bliskimi - zarówno rodziną, jak i z przyjaciółmi. Być może uda się odnowić jakąś niemal zapomnianą, a niegdyś bardzo ważną znajomość. 

Miłość. W stałych związkach będzie miło i spokojnie. Partnerzy mogą być w pierwszej chwili nieco zaskoczeni tym, że ich Skorpiony chcą więcej czasu spędzać na łonie rodziny, ale ostatecznie będą z tego zadowoleni. Samotne Skorpiony mogą na nowo odkryć miłość sprzed lat.

Praca. Osoby urodzone pod tym znakiem docenią zalety swojej pracy, nawet te, których dotychczas nie zauważały. Cicha koleżanka lub wycofany kolega ukażą swoje inne, sympatyczne oblicze.

Zdrowie. Przyhamowanie aktywności dobrze wpłynie na zdrowie Skorpionów, jednak mogą się odezwać dawne kontuzje. Lepiej wtedy nie unikać wizyty u lekarza lub doświadczonego fizjoterapeuty.

Źródło: Kalendarz Polski

Leszek Miller łgał podczas zeznań przed pierwszą komisją śledczą i nie spotkała go za to żadna kara - więc teraz kolejni świadkowie nie mają obaw robić tego samego - Jan Rokita w Radiu Zet

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale