29 obserwujących
339 notek
231k odsłon
  388   0

Spirala nienawiści

Tymczasem z dnia na dzień nakręca się w naszym Kraju spirala nienawiści, za która stoją podżegacze, walczący bez pardonu z życiem i Rodziną. I do czego to ma doprowadzić? Nietrudno sobie wyobrazić, wystarczy spojrzeć na to co się działo i dzieje za Odrą... od 1968, kiedy to wszelkiej maści deprawatorzy i wrogowie cywilizacji łacińskiej opartej na dekalogu, prawie rzymskim i kulturze antycznej, rozpoczęli tzw. marsz na instytucje.

Do czego to doprowadziło... najlepiej widać na przykładzie tych krajów w Europie Zachodniej, gdzie eutanazją objęto już małe dzieci, gdzie dokonuje się jej coraz częściej wbrew zgody chorego lub co najmniej mu się ją wmawia jako najlepsze wyjście, manipulując nim, a ten często pod wpływem leków psychotropowych nie jest w pełni świadomy podejmowanej za niego decyzji. A nie miejmy złudzeń za aborcją przyjdzie eutanazja i inne postulaty skrajne związane choćby z ideologią gender… gdzie obowiązujące normy będzie nam narzucać lobby homoseksualne.

Przestrzegałem już wcześniej, nadchodzi groźba irredenty neo - marksistowskiej tzw. Nowej Lewicy, bardzo groźnej w wymiarze ideologicznym. To co ona nam zafunduje to będzie prawdziwy horror i mam nadzieję, że nigdy w czymś takim nie przyjdzie mi żyć. Martwię się jednak o przyszłość dla mojej trójki dzieci. Aby nie musiały żyć w świecie, gdzie ich najbliżsi po osiągnięciu przez nich 70. będą im sugerować eutanazję. Gdzie nie będą mieli wsparcia, ani odrobiny empatii dla siebie, gdzie zapanuje cywilizacja śmierci a ludzie masowo podążać będą w otchłań piekielną. Czyżbyśmy chcieli takiej przyszłości dla naszych dzieci?

Nie trudno chyba sobie wyobrazić w tej sytuacji uśpione nieco dotychczas demony rewolucji post marksistowskiej, które na piedestał biorą współcześnie zamiast uciskanej klasy robotniczej - mniejszości seksualne właśnie... Które próbują zniszczyć klasyczny model Rodziny, aby zepsuć nas do szpiku kości. Prawa reprodukcyjne zamiast prokreacji i co dalej... zagłada: cywilizacji, kultury, życia... I tak upragniona przez Billy Gatesa - depopulacja. Wszakże tu idzie o zagładę kilku miliardów istnień ludzkich. Uzmysłówmy to sobie!

Póki co, zwolennicy aborcji krzyczą i manifestują, ale można zaobserwować eskalację haseł i żądań. Protestujący atakują partię rządzącą i ochraniającą manifestacje policję. Agresja aborcjonistów skierowana jest też w Kościół katolicki. W wielu miastach bezczeszczone są świątynie katolickie, na razie tylko napisami na elewacjach. Ale już pojawiające się hasła takie jak, cyt.: „dym w kościele” mogące wróżyć dużo gorsze ekscesy! Na zamieszczonym zdjęciu przykład pierwszy z brzegu: zniszczona elewacja przy kościele św. Rodziny w Gdyni Grabówku.

Mariusz Roman


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo