mariuszsek mariuszsek
218
BLOG

Kandydatka KO do Sejmu: PiS od 5 lat okrada Warszawę!

mariuszsek mariuszsek Polityka Obserwuj notkę 4
W piątek pod Sejmem odbyła się konferencja warszawskich struktur Nowoczesnej. Oprócz uczestników na konferencji był również Mateusz Morawiecki, co prawda z papieru, ale jego obecność nie była tam bez przyczyny.

Premier Mateusz Morawiecki jest z papieru, bo rząd Morawieckiego jest cienki jak papier - próbowaliśmy przylepić na Morawieckiego wszystkie grzechy PiSu, ale mimo tego, że nasz premier  jest obszerny to miejsca nie starczyło. Twarzy nie zaklejaliśmy, bo Mateusz Morawiecki i tak dawno ją stracił - mówiła Anna Auksel-Sekutowicz - Warszawska radna, a jednocześnie kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z miejsca 17 w Warszawie. 


image


Następnie zaczęła wymieniać grzechy rządów PiS wśród których znalazło się m.in. zniszczenie relacji z Unią Europejską, zrobienie piekła z życia kobietom, zamach na niezależne media. 

Anna Auksel-Sekutowicz szczególną uwagę zwróciła na sposób wspierania samorządów przez obóz rządzący

„Chcę dziś powiedzieć przede wszystkim o grzechu, który PiS wyrządził Warszawiakom. Partia Jarosława Kaczyńskiego od 5 lat okrada mieszkańców Warszawy, bo nie jest na rękę im że prezydentem jest Rafal Trzaskowski.”

Sławomir Potapowicz, wiceprzewodniczący rady miasta St. Warszawy mówił o miliardach, które miasto straciło przez rządy PiS.

- Teraz chwile przed wyborami trzy miliardy złotych obiecał przekazać do 2030 roku rząd na kluczowe inwestycje w Warszawie. Politycy PiS mówią o "rekordowym" wsparciu. Prawda jest taka, że po zmianach fiskalnych Warszawa jest 10 miliardów na minusie!


To trzeba zmienić, ale można to zrobić tylko z poziomu parlamentu! Dlatego zdecydowałam się wystartować w wyborach i reprezentować w nim interesy obywateli, mieszkańców mojego Miasto. Pora odpolitycznić samorząd - podsumowała Anna Auksel-Sekutowicz 

Na koniec konferencji radny dzielnicy Białołęka Michał Kozioł przedstawił rozwiązania programowe Anny Auksel-Sekutowicz. 

mariuszsek
O mnie mariuszsek

Piszę to co widzę

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka