Blog
maruda
bufon
bufon Maruda, cholera, palant, bufon, prostak, tłumok, cham, grafoman funkcjonariusz ubekistanu
47 obserwujących 487 notek 471272 odsłony
bufon, 13 lipca 2017 r.

Szydło jak Kwaśniewski

1178 23 0 A A A

„Po piątkowej (7.07.2017) rozmowie z premier Beatą Szydło prowadzący "Sygnały dnia" Wojciech Dąbrowski został wyrzucony się z Polskiego Radia.

Zgodnie z ustaleniami, bezpośrednim powodem zwolnienia był wywiad z premier Beatą Szydło, który Dąbrowski przeprowadził w piątek.

Dziennikarz miał narazić się pytaniem m.in. jak to się stało, że nie było jej w grupie osób, które spotkały się z prezydentem USA. Poruszył także temat kongresu PiS, na którym Szydło nie zabrała głosu. „To już kolejna taka sytuacja, można powiedzieć, gdzie jest pani w cieniu. Jak pani to skomentuje ?” - pytał Dąbrowski.

Choć w rozmowie z  "Wyborczą" dziennikarz nie chciał komentować sprawy, to potwierdził, że został poproszony o wzięcie nieplanowanego urlopu z sugestią, że do pracy w Polskim Radio już nie wróci.”

 

 

 

Przypominam sobie jak w trakcie kampanii wyborczej 1995 roku, dziennikarka Programu 3 Polskiego Radio Grażyna Dobroń, przeprowadzając wywiad z Aleksandrem Kwaśniewskim zadała mu pytanie o wykształcenie. Przyszły Prezydent skłamał, mówiąc, że ma wykształcenie wyższe, co później mu wytykano. W wyniku tego Grażynę Dobroń odsunięto od prowadzenia audycji politycznych, a potem jakichkolwiek. W końcu wróciła jednak na antenę Trójki prowadząc audycje o zdrowym odżywianiu, stylu życia, itp.

W starożytności heroldów złych wieści skracano o głowę. W Rosji krytyczni dziennikarze są zabijani. A u nas zbyt ciekawscy lub bezmyślnie niezależni redaktorzy są tylko zwalniani. Cywilizacja niesie jednak ze sobą postęp. 

Opublikowano: 13.07.2017 22:10.
Autor: bufon
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W zależności od humoru posiadacza tej strony, mogą być usuwane opinie i komentarze z niewybrednymi epitetami, kłamliwymi insynuacjami i chamskim językiem. Nawet jeśli cały komentarz byłby po linii autora.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Adam J. / Lestat "Trzaba było mieć nielegalną drukarnie by to wydrukować , a jak nie to...
  • Ryszard 65 Pan się ekscytuje tym, że niegdysiejsi dysydenci, a dzisiaj przez pana nielubiani,...
  • Kilka lat temu na S24 byl taki starszy facet bardzo pro PiS i bardzo anty niePiS. Wszyscy lacznie...

Tematy w dziale Kultura