Blog
maruda
bufon
bufon GłosWolnyWolnośćUbezpieczający
46 obserwujących 504 notki 487280 odsłon
bufon, 13 lipca 2017 r.

Szydło jak Kwaśniewski

1178 23 0 A A A

„Po piątkowej (7.07.2017) rozmowie z premier Beatą Szydło prowadzący "Sygnały dnia" Wojciech Dąbrowski został wyrzucony się z Polskiego Radia.

Zgodnie z ustaleniami, bezpośrednim powodem zwolnienia był wywiad z premier Beatą Szydło, który Dąbrowski przeprowadził w piątek.

Dziennikarz miał narazić się pytaniem m.in. jak to się stało, że nie było jej w grupie osób, które spotkały się z prezydentem USA. Poruszył także temat kongresu PiS, na którym Szydło nie zabrała głosu. „To już kolejna taka sytuacja, można powiedzieć, gdzie jest pani w cieniu. Jak pani to skomentuje ?” - pytał Dąbrowski.

Choć w rozmowie z  "Wyborczą" dziennikarz nie chciał komentować sprawy, to potwierdził, że został poproszony o wzięcie nieplanowanego urlopu z sugestią, że do pracy w Polskim Radio już nie wróci.”

 

 

 

Przypominam sobie jak w trakcie kampanii wyborczej 1995 roku, dziennikarka Programu 3 Polskiego Radio Grażyna Dobroń, przeprowadzając wywiad z Aleksandrem Kwaśniewskim zadała mu pytanie o wykształcenie. Przyszły Prezydent skłamał, mówiąc, że ma wykształcenie wyższe, co później mu wytykano. W wyniku tego Grażynę Dobroń odsunięto od prowadzenia audycji politycznych, a potem jakichkolwiek. W końcu wróciła jednak na antenę Trójki prowadząc audycje o zdrowym odżywianiu, stylu życia, itp.

W starożytności heroldów złych wieści skracano o głowę. W Rosji krytyczni dziennikarze są zabijani. A u nas zbyt ciekawscy lub bezmyślnie niezależni redaktorzy są tylko zwalniani. Cywilizacja niesie jednak ze sobą postęp. 

Opublikowano: 13.07.2017 22:10.
Autor: bufon
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

kontestator bolszewizmu, wróg nazizmu, antagonista faszyzmu, tępiciel hipokryzji, nieprzyjaciel pisizmu, krytyk klerykalizmu, sympatyk rozsądku, powściągliwości, zrównoważenia, trzeźwości, racjonalizmu, humanizmu, panenteista, Namolna bolszewia będzie banowana

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @lestat  Ta główna władza też nas bierze na przetrzymanie: "Znudzą się, zbrzydnie im,...
  • @r306  Nigdy sie nie certoli. Im bardziej autorytarna władza, tym mniej zważa na jednostkę.
  • Polecam Jawor i kościół Pokoju - cały drewniany. Oraz Bogatynia - i niszczejące...

Tematy w dziale Kultura