49 obserwujących
385 notek
389k odsłon
490 odsłon

Przypomnijmy o Rotmistrzu w Boże Narodzenie 2010

Wykop Skomentuj16

Przygotowując się do Świąt zajrzałem do archiwum, by przekonać się, że większość spośród z życzeń, które składałem przed rokiem, zachowuje aktualność. Niestety..

Dlaczego niestety? Nie chodzi tu bowiem o zwyczajowe „Zdrowia, Szczęścia, Pomyślności, Rodzinnego Ciepła i Błogosławieństwa Dzieciątka”, których oczywiście także wszystkim życzę. Spełnienie większości moich życzeń sprzed roku zależy (nawet po ich „uaktualnieniu”) od ludzkiej woli. Można by rzec – zależy od minimum dobrej woli. A więc życzę Wam jak przed rokiem:

http://mementomori.salon24.pl/146104,nie-tylko-zyczenia

Piszę to ze świadomością, że mój głos najpewniej zostanie zagłuszony (zepchnięty) przez jak zwykle najbardziej zajmujące analizy doniesień z całorocznej, telewizyjno-gazetowej szopki. Zdaję sobie również sprawę, że tego co dane darmo, wielu nie doceni.

Mimo to, chciałbym abyście jako prezent pod choinkę przyjęli e-booka, który stanowi podsumowanie konkursu na esej/artykuł/utwór na temat „Rotmistrz Witold Pilecki – dla mnie, dla Polski, dla świata”. Plik pdf został udostępniony w materiale z 11 listopada 2010 r. pod adresem:

www.michaltyrpa.blogspot.com

W niecałe pół roku przed okrągłą, 110. rocznicą urodzin Rotmistrza, byłoby ze wszech miar wskazane, aby jak najwięcej obywateli Rzeczypospolitej zapoznało się z pracami autorów, którzy wzięli udział w naszym konkursie z okazji Święta Niepodległości.  

A na rozgrzanie serc, przyjmijcie Orlęta, tę oto Bożonarodzeniową wiązankę:

http://www.youtube.com/watch?v=GJqQjWSoQIo


Zob. także:

„Orłom, krukom, wronom, kurom”

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale