49 obserwujących
385 notek
392k odsłony
489 odsłon

Bal Polskiej Prezydencji

Europosłowie w pracy (fot.Michał Tyrpa).
Europosłowie w pracy (fot.Michał Tyrpa).
Wykop Skomentuj3

1 lipca 2011 r. Rzeczpospolita Polska obejmuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej. Uczestnicy akcji „Przypomnijmy o Rotmistrzu” uczczą to wydarzenie balem na cześć polskich europosłów, senatorów i posłów.

Mam przyjemność poinformować, że zwyciężczynią quizu na temat polskich parlamentarzystów i europarlamentarzystów (zob. „Konkurs wiedzy o europosłach, senatorach i posłach”) została pani Barbara Kozieł-Graczyk z Poznania. Choć pretendentów było wielu, to właśnie pani Barbara odgadła nazwisko jedynego spośród 610 naszych przedstawicieli, który był łaskaw odpowiedzieć na apele dotyczące rtm.Pileckiego. Szczegóły w komentarzach pod ostatnim linkiem w profilu akcji na Facebooku.

Dlatego też, w dniu, w którym rozpoczyna się polska prezydencja w Unii Europejskiej, chcemy w sposób szczególny docenić postawę polskich europosłów, senatorów i posłów. Nasi politycy – z jednym jedynym wyjątkiem – byli łaskawi puścić mimo uszu prośby o wsparcie apelu skierowanego do premiera Tuska 14 czerwca b.r. w byłym KL Auschwitz.

Dlatego wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w imprezie alternatywnej (wobec oficjalnej gali), zapraszam 1 lipca 2011 r. na „Fejzbókowy Bal Polskiej Prezydencji”. Początek o godz. 20.00.

PROGRAM:

CZĘŚĆ I – AKADEMIA KU CZCI (POLSKICH EUROPOSŁÓW, SENATORÓW I POSŁÓW)

CZĘŚĆ II – TAŃCE

CZĘŚĆ III – HULANKI

CZĘŚĆ IV – SWAWOLE

Na koniec pragnę podkreślić, że choć wirtualna, jest to impreza elitarna. Obowiązują stroje wieczorowe. Szampana – jak to jest przyjęte w polskiej tradycji – będziem pić ustami naszych przedstawicieli (z Brukseli i z ul.Wiejskiej).

Vivat polska prezydencja! Vivant polscy europosłowie, senatorowie, posłowie!

Wejście (dla zalogowanych) tutaj.

 

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale