28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  79   0

Słowo o tym konkretnym bojkocie.

Ten konkretny Bojkot jest prawicową formą sprzeciwu przeciwko monopolistycznej zmowie kartelu medialnego, który uniemożliwia dywersyfikację źródeł informacji, niszczy konkurencję i uprawiając praktyki monopolistyczne handluje tandetą.

DLATEGO TEN BOJKOT MA GŁĘBOKI SENS. 

Bojkot jest jedną z wielu możliwych form wyrażenia braku zgody na finlandyzację polskiej przestrzeni medialnej przez prymitywnych oszustów, kolonizujących polski rynek kłamstwem, tandetą, chamstwem i towarem nie spełniającym cywilizowanych norm jakości. Prawicowi blogerzy działając w obronie wolnego rynku, sprzeciwiają się praktykom monopolistycznym kartelu medialnego, który stosując w Polsce nieuczciwe lub nawet przestępcze metody niszczenia konkurencji, dopuszcza się w Polsce handu tandetą.
O to chodzi.  

O każdą możliwą formą przeciwstawienia się chłamowi, bylejakości, kłamstwu i oszukiwaniu na jakości towaru oferowanego na rynku medialnym. To jest po prostu nasze oczywiste prawo konsumenta, składającego reklamację jakościową.

A ten konkretny bojkot, ogłoszony przez Aspirynę, jest zwykłym  ruchem konsumenckim, bardzo spontanicznym odruchem odbiorców, którzy nie zgadzają się na to, aby za pieniądze reklamodawców, wciskać im medialny chłam. 

W POLSCE NIE ISTNIEJE WOLNY RYNEK MEDIÓW. 
To wszystko. Mamy do czynienia ze zmową kartelową, której celem jest monopol rynku medialnego, handlującego w Polsce tandetą. Oczywiście tandeciarstwo obniża koszty, powiękasza zyski. Ale tylko na zmonopolizowanym rynku.

Ludzie się już zorientowali i produktów niskiej jakości już powoli  nie chcą kupować.
A pieniądze są od reklamodawców!
Robota marnej jakości zawsze się mści.
Wcześniej czy później. 

Tu naprawdę nie chodzi o "bojkocik", jak wzgardliwie powiadają niektórzy prymitywni krytycy. To jest jasny komunikat do reklamodawców. Mamy wspólny problem, reklamodawcy i odbiorcy produkcji mediów są oszukiwani.

Reklamodawcy płacą za towar, który powinien być w kampaniach reklamowych łączony z produktem medialnym gwarantującym dobrą skuteczność reklamy.
W przeciwnym razie jest to oszustwo i wyłudzenie.
A my konsumenci akurat przystępujemy do składania reklamacji jakościowej.
Mamy wspólny interes z reklamodawcami.

Tak to widzimy. Jest jeszcze inny aspekt tej sprawy. Dojmujące i aż drażniące poczucie kontaktu z towarem bardzo kiepskiej jakości jest co raz powszechniejsze i bardziej irytujące. Nasza salonowa Akcja Aspiryny była naprawdę spontaniczna. Nie ma jeszcze organizacji, nie ma wodza i chyba mieć nie będzie, nie ma też kontrolera i cenzora. Akcja wyraża SPONTANICZNIE odczucia sporej grupy ludzi, ktorzy widzą zło, i nie zamierzają rozgrzeszać swojego sumienia żadnym pretekstem, a w szczególności nie chcą popełniać starego grzechu umierających cywilizacji - grzechu lenistwa, albo zaniechania z lenistwa.

______________________________________________________________________________________________________
Niezbędne informacje o zwartej grupie z aspiracjami:
Pomysłodawcą jest Aspiryna, Liderem zwartej grupy jest maryla, autorem tekstu Apelu jest
MacGregor. Miejsce do dyskusji, proponowania nowych pomysłów jest dostępne na blogu aspiryny, na naszym warsztatowym blogu aspiracje.
Bojkot obcych mediów w Polsce - akcja!
Lista  wojowników i sympatyków zwartej grupy: maryla, michael, …
będzie systematycznie uzupełniana.
A oto są nasi przyjaciele, którzy uczestniczą w przedsięwzięciu, to są nasi koledzy, którzy pracowali przy przygotowaniu akcji. Znaczek (A) jest potwierdzeniem, że byliśmy, widzieliśmy wystawiony apel, pięknie dziękujemy. Wprowadzam też inne oznaczenia: (I) to jest informacja o nas, (W) gdy ktoś do akcji przyłącza się tylko wlepką. Ale jeśli obok wlepki jest własne wyrażenie poparcia, jest apel "od siebie", daję (A). Liczy się treść, nie forma. (P) to jest informacja o różnych formach wyrażenia poparcia.  Proszę wszystkich o informowanie, gdzie POZA S24 pojawiły się znaki, banery, wpisy i inne formy informacji o naszej akcji:
triarius (A), jan.nowak1 (A), natenczas (A), Aspiryna (A), maryla (A), Franek (A), ŚpiEwka (A), bili (A), Lista Obecności (A), victor... (A), michael (A), Debata Polska (A),Waits (A), Ocalony na Forum Łysiakomanii (I), antysalon (A), Katrine* (A), Rzepka (A), Budyń78+ (A), Yarrok (A), Unicorn (A), MacGregor (A), Venissa (A), adamkonrad (A), my.uczennice.vi.liceum (A), nie.z.po-zbanowany (A), gawrion (A), AdamH (A), Kuki (A), blog.media.pl (A) Polak jeden (A), hrabia Pim de Pim (A), stoję z boku i patrzę (A), Katarzyna (A), SamOgon (A), jazgot (A), Free Your Mind (A), DoktorNo (A), Wojtas (A), marcins (A), Emisariusz IV RP (A), Marion (A), ckwadrat (A), MarkD (A), wilku (A), danz (A), classical_Blueslover (W), FunnyFish (A), nowy33 (Kasandra) (A), Policja (A), Pogromca Smoków + (A), Psuj (A), .... (A), Chłodny Żółw (A), Qeid (A), http://www.wykop.pl/link/56780/bunt-w-salonie (I), Wojciech Mucha (A), Boanerges (A), Jewropejczyk (A), Ciemnogrodzianin (A),fluxon (A), Geralt (A), Paweł D. (A), smok5 (A), zyziu (A), Kongres Polonii Amerykańskiej (I), Maciuś (A), przedwieczorny (A),jlv2 (A), robot (?), mona (A), KwasOdporny (A),www.pardon.pl (A), Felieton Zgryźliwego (A), matterhorn (A), QUANT (A), Jacek Michał (A), Freeman48 (A), PHK1 (A),  abcnet (A), Adam N (A), mustrum (A), komplik (A), Arek Balwierz (Jospin) (A), ...

Proszę o szukanie i wklejanie w komentarzach na blogu aspiracje najświeższych informacji o przebiegu naszej Akcji, prosimy o dyskusję, wszelkie nowe propozycje, akcja jest kontynuowana ...

_______________________________________________________________________________________________
Nie zapominajmy o codziennych objawach demoralizacji polskich ludzi mediów - nie ma chamstwa bez zdemoralizowanych ludzi, nie ma kłamstwa bez sprzedajnych dziennikarzy bez sumienia, nie ma podłości, bez tchórzliwego chowania głowy w piasek. Spójrzmy na takie zdarzenie:
http://lach.salon24.pl/68990,index.html To jest jeszcze jeden przykład wulgarnego chamstwa polskich mediów, haniebny wyczyn K. Wojewódzkiego w TVN. Jest to niesłychanie jaskrawe potwierdzenie sensu apelu Aspiryny.Czas zaprotestować ostro i stanowczo Nawet jeśli nas, otwarcie protestujących miało by pozostać kilku zaledwie, to sens tej akcji jest nie do przecenienia. Wielka zmiana zaczyna się od pierwszego ruchu, od pierwszych przesypujących się ziaren piasku.Zdziczenie tabloidyzujących się mediów jest co raz bardziej drażniące, pustka myśli i propaganda kretynizmu przerażająca, a pogarda do wszystkiego, co w Polsce dobre i szlachetne - skłaniają do alarmu. Wesprzyjmy wszelkie inicjatywy, popierajmy każdy sprzeciw, niech strumienie naszego gniewu połączą się. Inicjatywa wystąpienia w obronie polskiej flagi jest podobna do naszej, poprzyjmy ją:http://www.w-obronie-flagi.polonews.plPoprzyjmy także protest, zawarty w Oświadczeniu Klubu Jagiellońskiego Wydziału Kongresu Polonii Amerykańskiej podpisanym przez: Grzegorza Michalskiego - byłego członeka ZR Wlkp NSZZ S, przedstawiciela St. Internowani.pl USA/Canada www.internowani.pl gregorymichalski@verizon.net i Jerzyego Prusa - moderatora Klubu Jagiellońskiego.______________________________________________________________________________________________________ Widać jak bardzo konieczna jest Akcja Aspiryny, widać narastającą arogancką butę trojańskiego konia, który jak nominat Kaliguli panoszy się wszędzie i przejmuje w Polsce władzę.Koń trojański, Incitatus, władcą Polski?______________________________________________________________________________________________________ 
174.800
Lubię to! Skomentuj37 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale