Blog
Wolna Europa? Zdemoralizowanym mediom - NIE!
michael
michael Z uporem szykuję "Historię gospodarczą III RP"
27 obserwujących 292 notki 396217 odsłon
michael, 14 kwietnia 2008 r.

Słowo o tym konkretnym bojkocie.

Ten konkretny Bojkot jest prawicową formą sprzeciwu przeciwko monopolistycznej zmowie kartelu medialnego, który uniemożliwia dywersyfikację źródeł informacji, niszczy konkurencję i uprawiając praktyki monopolistyczne handluje tandetą.

DLATEGO TEN BOJKOT MA GŁĘBOKI SENS. 

Bojkot jest jedną z wielu możliwych form wyrażenia braku zgody na finlandyzację polskiej przestrzeni medialnej przez prymitywnych oszustów, kolonizujących polski rynek kłamstwem, tandetą, chamstwem i towarem nie spełniającym cywilizowanych norm jakości. Prawicowi blogerzy działając w obronie wolnego rynku, sprzeciwiają się praktykom monopolistycznym kartelu medialnego, który stosując w Polsce nieuczciwe lub nawet przestępcze metody niszczenia konkurencji, dopuszcza się w Polsce handu tandetą.
O to chodzi.  

O każdą możliwą formą przeciwstawienia się chłamowi, bylejakości, kłamstwu i oszukiwaniu na jakości towaru oferowanego na rynku medialnym. To jest po prostu nasze oczywiste prawo konsumenta, składającego reklamację jakościową.

A ten konkretny bojkot, ogłoszony przez Aspirynę, jest zwykłym  ruchem konsumenckim, bardzo spontanicznym odruchem odbiorców, którzy nie zgadzają się na to, aby za pieniądze reklamodawców, wciskać im medialny chłam. 

W POLSCE NIE ISTNIEJE WOLNY RYNEK MEDIÓW. 
To wszystko. Mamy do czynienia ze zmową kartelową, której celem jest monopol rynku medialnego, handlującego w Polsce tandetą. Oczywiście tandeciarstwo obniża koszty, powiękasza zyski. Ale tylko na zmonopolizowanym rynku.

Ludzie się już zorientowali i produktów niskiej jakości już powoli  nie chcą kupować.
A pieniądze są od reklamodawców!
Robota marnej jakości zawsze się mści.
Wcześniej czy później. 

Tu naprawdę nie chodzi o "bojkocik", jak wzgardliwie powiadają niektórzy prymitywni krytycy. To jest jasny komunikat do reklamodawców. Mamy wspólny problem, reklamodawcy i odbiorcy produkcji mediów są oszukiwani.

Reklamodawcy płacą za towar, który powinien być w kampaniach reklamowych łączony z produktem medialnym gwarantującym dobrą skuteczność reklamy.
W przeciwnym razie jest to oszustwo i wyłudzenie.
A my konsumenci akurat przystępujemy do składania reklamacji jakościowej.
Mamy wspólny interes z reklamodawcami.

Tak to widzimy. Jest jeszcze inny aspekt tej sprawy. Dojmujące i aż drażniące poczucie kontaktu z towarem bardzo kiepskiej jakości jest co raz powszechniejsze i bardziej irytujące. Nasza salonowa Akcja Aspiryny była naprawdę spontaniczna. Nie ma jeszcze organizacji, nie ma wodza i chyba mieć nie będzie, nie ma też kontrolera i cenzora. Akcja wyraża SPONTANICZNIE odczucia sporej grupy ludzi, ktorzy widzą zło, i nie zamierzają rozgrzeszać swojego sumienia żadnym pretekstem, a w szczególności nie chcą popełniać starego grzechu umierających cywilizacji - grzechu lenistwa, albo zaniechania z lenistwa.

______________________________________________________________________________________________________
Niezbędne informacje o zwartej grupie z aspiracjami:
Pomysłodawcą jest Aspiryna, Liderem zwartej grupy jest maryla, autorem tekstu Apelu jest
MacGregor. Miejsce do dyskusji, proponowania nowych pomysłów jest dostępne na blogu aspiryny, na naszym warsztatowym blogu aspiracje.
Bojkot obcych mediów w Polsce - akcja!
Lista  wojowników i sympatyków zwartej grupy: maryla, michael, …
będzie systematycznie uzupełniana.
A oto są nasi przyjaciele, którzy uczestniczą w przedsięwzięciu, to są nasi koledzy, którzy pracowali przy przygotowaniu akcji. Znaczek (A) jest potwierdzeniem, że byliśmy, widzieliśmy wystawiony apel, pięknie dziękujemy. Wprowadzam też inne oznaczenia: (I) to jest informacja o nas, (W) gdy ktoś do akcji przyłącza się tylko wlepką. Ale jeśli obok wlepki jest własne wyrażenie poparcia, jest apel "od siebie", daję (A). Liczy się treść, nie forma. (P) to jest informacja o różnych formach wyrażenia poparcia.  Proszę wszystkich o informowanie, gdzie POZA S24 pojawiły się znaki, banery, wpisy i inne formy informacji o naszej akcji:
triarius (A), jan.nowak1 (A), natenczas (A), Aspiryna (A), maryla (A), Franek (A), ŚpiEwka (A), bili (A), Lista Obecności (A), victor... (A), michael (A), Debata Polska (A),Waits (A), Ocalony na Forum Łysiakomanii (I), antysalon (A), Katrine* (A), Rzepka (A), Budyń78+ (A), Yarrok (A), Unicorn (A), MacGregor (A), Venissa (A), adamkonrad (A), my.uczennice.vi.liceum (A), nie.z.po-zbanowany (A), gawrion (A), AdamH (A), Kuki (A), blog.media.pl (A) Polak jeden (A), hrabia Pim de Pim (A), stoję z boku i patrzę (A), Katarzyna (A), SamOgon (A), jazgot (A), Free Your Mind (A), DoktorNo (A), Wojtas (A), marcins (A), Emisariusz IV RP (A), Marion (A), ckwadrat (A), MarkD (A), wilku (A), danz (A), classical_Blueslover (W), FunnyFish (A), nowy33 (Kasandra) (A), Policja (A), Pogromca Smoków + (A), Psuj (A), .... (A), Chłodny Żółw (A), Qeid (A), http://www.wykop.pl/link/56780/bunt-w-salonie (I), Wojciech Mucha (A), Boanerges (A), Jewropejczyk (A), Ciemnogrodzianin (A),fluxon (A), Geralt (A), Paweł D. (A), smok5 (A), zyziu (A), Kongres Polonii Amerykańskiej (I), Maciuś (A), przedwieczorny (A),jlv2 (A), robot (?), mona (A), KwasOdporny (A),www.pardon.pl (A), Felieton Zgryźliwego (A), matterhorn (A), QUANT (A), Jacek Michał (A), Freeman48 (A), PHK1 (A),  abcnet (A), Adam N (A), mustrum (A), komplik (A), Arek Balwierz (Jospin) (A), ...

Proszę o szukanie i wklejanie w komentarzach na blogu aspiracje najświeższych informacji o przebiegu naszej Akcji, prosimy o dyskusję, wszelkie nowe propozycje, akcja jest kontynuowana ...

_______________________________________________________________________________________________
Nie zapominajmy o codziennych objawach demoralizacji polskich ludzi mediów - nie ma chamstwa bez zdemoralizowanych ludzi, nie ma kłamstwa bez sprzedajnych dziennikarzy bez sumienia, nie ma podłości, bez tchórzliwego chowania głowy w piasek. Spójrzmy na takie zdarzenie:
http://lach.salon24.pl/68990,index.html To jest jeszcze jeden przykład wulgarnego chamstwa polskich mediów, haniebny wyczyn K. Wojewódzkiego w TVN. Jest to niesłychanie jaskrawe potwierdzenie sensu apelu Aspiryny.Czas zaprotestować ostro i stanowczo Nawet jeśli nas, otwarcie protestujących miało by pozostać kilku zaledwie, to sens tej akcji jest nie do przecenienia. Wielka zmiana zaczyna się od pierwszego ruchu, od pierwszych przesypujących się ziaren piasku.Zdziczenie tabloidyzujących się mediów jest co raz bardziej drażniące, pustka myśli i propaganda kretynizmu przerażająca, a pogarda do wszystkiego, co w Polsce dobre i szlachetne - skłaniają do alarmu. Wesprzyjmy wszelkie inicjatywy, popierajmy każdy sprzeciw, niech strumienie naszego gniewu połączą się. Inicjatywa wystąpienia w obronie polskiej flagi jest podobna do naszej, poprzyjmy ją:http://www.w-obronie-flagi.polonews.plPoprzyjmy także protest, zawarty w Oświadczeniu Klubu Jagiellońskiego Wydziału Kongresu Polonii Amerykańskiej podpisanym przez: Grzegorza Michalskiego - byłego członeka ZR Wlkp NSZZ S, przedstawiciela St. Internowani.pl USA/Canada www.internowani.pl gregorymichalski@verizon.net i Jerzyego Prusa - moderatora Klubu Jagiellońskiego.______________________________________________________________________________________________________ Widać jak bardzo konieczna jest Akcja Aspiryny, widać narastającą arogancką butę trojańskiego konia, który jak nominat Kaliguli panoszy się wszędzie i przejmuje w Polsce władzę.Koń trojański, Incitatus, władcą Polski?______________________________________________________________________________________________________ 
174.800
Opublikowano: 14.04.2008 23:02.
Autor: michael
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jesteśmy skazani na rzetelną analizę naszych korzeni, sumienną refleksję filozoficzną i na skrupuatne wyciąganie praktycznych wniosków. Jestem więc wyrachowanym przeciwnikiem poprawności politycznej, bo wpycha ona w arogancką gnuśność myśli, wiąże stereotypami i mistyczną wiarą w trujący urok haseł - pięknych tylko od frontu. Tak myślę o przyszłości.

Geo Visitors Map
who's online

Mój e-mail: mil@mail2michael.com
michael: http://michael-rwe.blogspot.com
michael: http://michael-wolnaeuropa.blogspot.com/

image
Rosyjska wytwornica gęstej mgły

image
image

Ptak nielot, zwany limitem
Linki do moich poprzednich postów:

225. DEBILIZM POLSKIEGO ŻYCIA PUBLICZNEGO
224. Popyt na Janusza Palikota
223. Andrzej Wajda - Oligarcha demodernizacji Polski
222. O co chodzi, początek konstruktywnej propozycji
221. Ustawa o zwalczaniu przemocy w rodzinie
220. Fine tuning, Odsłona IV Zero tolerancji do myślenia
219. Fine tuning, Odsłona III Czy nowa konstrukcja?
218. Fine tuning, Odsłona II Zwariowani liberałowie
217. Fine tuning, Odsłona I Noworoczne rozmowy
216. Fine tuning. Subtelnego zestrojenia życzę!
215. Czy polska prawica jest bezjajeczna?
214. Sprawa hazardu? To nie żadna afera, to propaganda.
213. 28 lat
212. Wszczepienie odporności na dziejące się zło
211. Świadomość geopolityczna, na kilka dni przed...
210. Czas na projekt Rzeczypospolitej.(IGP)
209. Musimy zorganizować think tank, by Polskę odzyskać
208. Strategia wyborcza - Europejskie wybory (IGP)
207. Kombinacja operacyjna Dziennika przeciwko gospodarce
206. PAMIĘĆ i TOŻSAMOŚĆ. Treść polskiej polityki (IGP)
205. DUPEK STANU
204. SAISONSTAAT. Treść polskiej polityki (IGP)
203. Przyczynek do polskiej geopolityki. (IGP)
202. DEMORALIZUJĄCE CECHY FAŁSZYWYCH DIAGNOZ
201. Ale zbaw mnie od nienawiści I ocal mnie od pogardy.
200. Okrągły Stół, biskup Bronisław Dębowski i Angela Merkel
199. KTO TRZYMAŁ SMYCZ – AGENCI CZY DYSYDENCI?
198. Światowy problem: OBAMA. Treść polskiej polityki VII IGP
197. Z tym rosyjskim gazem idzie w parze parę lip.
196. EPIGONIA [1]
195. WYBIERZMY MĄDRZE. Treść polskiej polityki. - Część VI
194. Nowa "Euforia"
193. FATALNA FIKCJA*). Część V (IPG)
192. Treść polskiej polityki - wariant motywacyjny. Część IV
191. List z podróży
190. Treść polskiej polityki. Bez złudzeń - pożegnanie z mitami.
189. Treść polskiej polityki. Część II (IPG)
188. Gruzja jest testem. Cel jest dalej - Treść polskiej polityki
187. Gruzja jest testem. Cel jest dalej
186. XXI wiek - program pozytywny (IGP).
185. Aresztowanie Wojciecha Sumlińskiego
184. Czy grozi nam pełzająca ewolucja w stronę zła? (IGP)
183. RUCH FUNKCJONARIUSZY. (IGP)
182. Polska doktryna obronna w ścieku TVN
181. Polska doktryna obronna (IGP)
180. BOLSZEWIZATOR
179. Kombinacja operacyjna "Dziennika"
178. Dlaczego rząd Donalda Tuska musi odejść?
177. II Apel Aspiryny
176. Przyczynowość i przypadkowość w historii (IGP)
175. Ptak nielot, zwany limitem (IGP)
174. Jak zorganizować Polskę (IGP)
173. Instytut Geopolityki Polskiej (IGP)
172. Sprawa Bolka.*)
171. Eurotalibowie i katyńscy strzelcy
170. Fundamentalne pomieszanie porządków...
169. Gruby błąd Erazma...
168. Art. 10 ust. 1. Ustrój Rzeczypospolitej...
167. Systemy ustrojowe. Czy wszyscy okuliści są kłamcami?
166. Systemy ustrojowe Rzeczpospolitej.
165. Niebezpieczna równość, groźna wolność...
164. Zegarmistrz światła kolorowy.
163. Czy można żyć z dziurą w głowie?
162. Bardzo ważny temat geopolityczny
161. Król oblał egzamin
160. 3 Maj. Dzień Polskiej Racji Stanu
159. Zdefiniować wroga politycznego, aby go pokonać
158. Duby Smalone
157. Cenzura. Tybet w Europie.
156. Wracam do przerwanego wątku,...
155. OBCY
154. Słowo o tym konkretnym bojkocie.
153. Popieram protest
152. Incitatus, pierwszy koń mianowany senatorem
151. Sejm wybrał. A jak teraz zagwarantować sukces?
150. Ponawiam rekomendację. Nie głosować za ratyfikacją.
149. Jak wybrać kartę, która zagwarantuje sukces?
148. Powiem jedno. Ja na miejscu Jarosława Kaczyńskiego...
147. O Traktacie Lizbońskim i Margaret Thatcher. Rekomendacja
146. Margaret Thatcher i iluzje XXI wieku
145. Margaret Thatcher: "UE jest skazana na niepowodzenie,
144. Marzec 2008. Staranna analiza wydarzeń
143. Marzec 2008 Polska Sprawa Narodowa
142. Pomieszanie porządków.
141. Debata o prawicy - mieszanie porządków.
140. Czerwony Kapturek 66
139. Oszukana demokracja cd
138. Słuchałem dzisiaj przemówienia Jarosława Kaczyńskiego
137. Jerzy Czartoryski "Czarna Lista" Ministra Sikorskiego
136. "Oszukana demokracja" (Pisze się)
135. Moje boje nad Bzdurą
134. Herbert?
133. Nie ma litości dla skurwysynów
132. Eureko i postaw czerwonego sukna
131. Analizując źródło sukcesu rynkowego GW.
130. Analiza SWOT w polityce.
129. Dzisiejszy dzień dostarczył ekscytujących zdarzeń
128. OBRONA WYPRZEDZAJĄCA
127. Wyzwania XXI wieku.W zachwycie nad cudzym bełkotem.
126. Bezpieczeństwo energetyczne Europy zagrożone.
125. Bardzo ciekawa dyskusja miała miejsce.
124. Nudziarze a nauka uczciwego myślenia.
123. Nudziarze.
122. Wychowanie klasyczne
121. 2008 Ku pokrzepieniu serc
120. Siedziałem w jednej celi z mordercą
119. Analiza założeń polityki zagranicznej
118. Okiem trenera
117. Wynik meczu Polska - Rosja 0 : 12
116. Wyzwania XXI wieku. Koniec z normalnością.
115. Koniec końca świata. Sto dni jeszcze trwa.
114. 5 grudnia 2007. Urodziny Marszałka Józefa Piłsudskiego.
113. Venissa, cerebrologia, wielki plan polityczny,...
112. Prymitywne widzenie Świata. Neksjalizm.
111. Wyzwania XXI Wieku. Neksjalizm.
110. Fragmenty wiersza Mariana Hemara,... kto rządzi światem,
109. Wyzwania XXI wieku. Państwo strachu.
108. Zdziecinnienie światowych elit.
107. Wyzwania XXI wieku. Stulecie chirurgów.
106. Wyzwania XXI wieku. Przejście od CM=1 do CM=2.
105. Wyzwania XXI wieku. Ćwiczenie praktyczne.
104. Wyzwania XXI wieku. Katastrofalna prognoza dla PO.
103. Wyzwania XXI wieku. Początek klęski mitu specjalizacji.
102. Wyzwania XXI wieku. Narzędzia i mity sprawnego myślenia.
101. Anioł śmierci. Azrael? Nie, jest inny kandydat.
100. Tanie Państwo. O jakości myślenia.
99. Eureko, czyli jeden z błędów PiS.
98. Niebezpieczne mity poprawności politycznej.
97. Jak informuje najnowszy „Dziennik”.
96. Już wiem jaki jest wynik wyborów.
95. Umówmy się tak.
94. Skandal Stulecia.
93. Luźna obserwacja z życia czarnej propagandy.
92. Zapis cenzury w sprawie suwerenności Polski.
91. Sprawa polskiej suwerenności gospodarczej i politycznej.
90. Moja rada dla sztabu wyborczego PiS
89. Moja rada dla posłanki Jolanty Szczypińskiej
88. Publiczność w pewnym sensie nie zachowywała się poprawnie
87. Po debacie opowieść o oszustwie stulecia.
86. Wydarzyło się dzisiaj coś niezwykle dla Polski ważnego.
85. Tusk zaczyna mi się niepodobać.
84. Idea trójpodziału władzy.
83. Wyzwania Cywilizacji XXI wieku
82. Przedwyborcza rozmowa o Konstytucji III RP.
81. Przedwyborcze problemy i wyzwania cywilizacji XXI wieku.
80. Idiotyzm roku: - Który z polityków ma więcej do ugrania?
79. Katastrofalna prognoza dla Platformy Obywatelskiej
78. Idiotyzm roku? Nie! Strzał w dziesiątkę!
77. Skąd ten strach Redaktora Romana Kurkiewicza?
76. Glosa (γλώσσα)
75. O demoralizujących cechach ustroju gospodar... PRL - Cz II
74. O demoralizujących cechach ustroju gospodarczego PRL
73. Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację
72. OBYWATELSKI CERTYFIKAT ZAUFANIA
71. Osiemnastopunktowy dekalog polityczny
69. Rokita wycofał się na jakiś czas
68. Capo di tutti capi?
67. Upiorna dyskusja z myślącymi inaczej
66. Metafory i znaki szczególne „układu”
65. Rozważania o „układzie”
64. „Obywatelski Certyfikat Zaufania”. Sobotni list do „szczelo”
63. Platformy Obywatelskiej „sprzątanie po PiS”
62. Krok do przodu w zrozumieniu “układu”. (74)
61. Czego durny Giertych nie wie? (10)
60. Wywiad telewizyjny premiera. (15)
59. Bereza Kartuska im się marzy. (21)
58. Tekst w imieniu gangstera (27)
57. Skaner polityczny: - Kto będzie hegemonem prawicy? (13)
56. Słucham teraz w TVP3 posła Wierzejskiego...(28)
55. Marcinkiewicz nie powiedział, że jest podsłuchiwany (70)
54. Ujawniam plan Romana Giertycha (21)
53. Tajemnicze słowo UKŁAD. (72)
52. Żądamy drugiego procesu w Norymberdze. (16)
51. Eumenesie. (23)
50. Fachowe opinie o rządzie PiS: - Szkoda, że padają, (14)
49. Polityczne tchórzostwo Platformy Obywatelskiej, (14)
48. Wiwisekcja wyborcza.(3)
47. Michaelu, najbliższe dni będą decydujące dla Polski. (15)
46. Zaprzęganie nauki. (2)
45. Patriotyzm polskich Żydów (18)
44. Patriotyzm nie jest rasizmem. (11)
43. Patriotyzm jest jak rasizm? (28)
42. Czy RRK jest rosyjskim szpiegiem? (31)
41. Cud nad Wisłą potrzebny od zaraz! (22)
40. 13 sierpnia 2007 roku Jerzy Szmajdziński powiedział (30)
39. Ziobro ma przechlapane? (77)
38. W języku światowej wymiany myśli, ludzi i idei (5)
37. Współczesna definicja komunizmu. (22)
35. Pasożytniczy model komunizmu (10)
34. Dyskusja o przemianie ustrojowej PRL w 1989/1990. (24)
33. Opis komunizmu - diagnoza Pruskiego Sztabu (26)
32. Jakość kompetencji elit. (15)
31. Granice pojmowania rzeczywistości i jakość elit. (31)
30. Realistyczna ocena polskiego marca 1968 (29)
28. Sprawa polskiego interesu narodowego przed Sądem.(38)
27. Rodzina, praca, nauka, religia, oto przyszłość Europy. (37)
26. RACJA STANU - Czy gatunek Europejczyków przetrwa? (38)
25. Integracja europejska jest dla Polski sensownym wyborem.(6)
24. Czy integracja polityczna jest europejskim samobójstwem? (6)
23. Samobójstwo, jako ratunek przed deszczem. (4)
22. Reportaż o najjadowitszych wężach świata.(6)
21. Doczekałem się konferencji prasowej CBA. (50)
20. Alienacja władzy, czy dziennikarskie pogaduszki? (2)
19. Retoryczne pytanie: - Czy Vaclav Klaus jest oszołomem? (22)
18. Czy Vaclav Klaus, Prezydent Czech jest oszołomem? (16)
17. Dlaczego Europa nie uznaje chrześcijańskiej tradycji? (4)
16. RZECZ O WYOBRAŹNI – MISJA IV WŁADZY (36)
15. Gdzie Bukiel ma polską rację stanu? (29)
14. POLSKA RACJA STANU – Wolna Europa? (37)
13. RACJA STANU - Ważny moment historyczny. (60)
12. POLSKA RACJA STANU - Początek wyboru. (14)
11. Gospodarka Kraju jest jak chłopskie gospodarstwo. (9)
10. Tomasz Wróblewski & RobertK - unia intelektualna. (76)
09. Pytania do Pana Chaosu i profesora Sadurskiego. (12)
08. POLSKA RACJA STANU Cz I – streszczenia diagnozy. (5)
07. Bolszewickie kłamstwo – gdzie przyłożyć dłuto? (20)
06. Gra o sumie zerowej? (22)
05. Czemu hieny tak krążą? (11)
04. Jak Człowiek staje się niewolnikiem? (11)
03. CUDOWNA MATERIA DO BATALII POLITYCZNEJ (19)
02. Doktryna hałasu w historii gospodarczej III RP. (8)
01. Czy potrzebna jest jeszcze raz rozgłośnia polska RWE? (31)

image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Krzysztofjaw napisał swój artykuł wczoraj, a ja swój nasmarowałem dzień wcześniej....
  • starman z pewnością jest głupi. I TERAZ UWAGA: JAKI ARGUMENT, TAKI KONTRARGUMENT. I jeszcze,...
  • Prezes nie jest tak durny, aby tak robić.

Tematy w dziale