29 obserwujących
299 notek
411k odsłon
  114   0

ANALIZA PRZEDWYBORCZA (19.10.18 - SZKIC)

Strategia dobrej zmiany składa się z kwartetu czterech wyborów - samorządowych - unijnych - parlamentarnych i prezydenckich. Strategia jest z pozoru bardzo prosta. Najważniejsza akcja wyborcza rozegra się jesienią 2019 roku, a jej zasadniczym celem, decydującym dla przyszłości Polski jako państwa poważnego jest osiągnięcie parlamentarnej większości konstytucyjnej. 

  Aktualne wybory samorządowe są testem weryfikującym aktualny kontekst polityczny, co pozwoli na zrealizowanie szczegółowego programu działań, przygotowujących Polskę do późniejszych rozstrzygnięć. Decydujące są następujące wnioski z aktualnego przebiegu wyborów samorządowych: 

 • Oczywiście zależy nam na możliwie najlepszym wyniku w tych wyborach, ale nawet najgorszy wynik nie jest decydujący, ponieważ nie może być gorzej niż jest. Aktualnie prawie cała władza samorządowa tkwi w rękach totalitarnej oligarchii i ufając w rzeczywiste wyniki rządu zjednoczonej prawicy, mamy szansę nieco tylko poprawić naszą pozycję w samorządach.
 • Władza totalitarnej opozycji na poziomie samorządowym osiągnęła poziom skrajnej degeneracji do oligarchii lokalnych kleptokracji, w których miejscowe samorządowe sitwy i mafie mają trudne do pokonania aktywa materialne i polityczne - co stanowi pierwszy do rozwiązania problem na drodze do pozytywnej reformy państwa polskiego.
 • Samorządowa kampania wyborcza doprowadziła do odkrycia kart totalitarnej opozycji, która ujawniła do końca kim jest i czym się posługuje i dlatego w najbliższej przyszłości ta wiedza musi być bezwzględnie wykorzystana. 
 • Mianowicie, totalitarna opozycja jest samodzielnym wrogiem wewnętrznym, zdolnym do wykorzystania wszystkich dostępnych i możliwych do wykorzystania narzędzi przeciwko Polsce, Polakom i naszym narodowym interesom, przeciwko polskiej suwerenności, przeciwko polskiej Niepodległości w sojuszu z wszelkim wrogiem zewnętrznym wrogiem polskiej racji stanu oraz suwerenności Państwa polskiego. 
 • Głównym celem i jedyną strategią polskiego wroga wewnętrznego jest pośredni i bezpośredni udział w ekonomicznej eksploatacji, grabieży oraz niszczeniu aktywów polskiej gospodarki. Grabież i destrukcja siły i potencjału ekonomicznego Polski. Mówiąc wcale nie złośliwie, konsorcjum totalitarnej opozycji nie ujawnia swojego programu politycznego, ponieważ on jest skrajnie antypolski.
 • Antypolski wróg wewnętrzny jest nie tylko totalitarną pseudo opozycją, ale jest nieuczciwą i skrajnie zdemoralizowaną formacją, która nie cofnie się przed żadnymi środkami w swojej walce o dalsze utrzymanie swojej władzy i zdolności do zbrodniczej grabieży, eksploatacji i destrukcji wszelkich polskich aktywów i zasobów. 
 • Totalitarna opozycja nie cofnie się przed żadnym oszustwem, kłamstwem, przed żadną zbrodnią, łajdactwem ani żadną prowokacją ani żadną wojną w walce przeciwko polskiej racji stanu oraz przeciwko polskiemu Państwu. Totalitarna opozycja nie cofnie się przed zawarciem antypolskich sojuszy z każdym wrogiem zewnętrznym, efektywnie działając przeciwko polskiej racji stanu i wbrew nawet najoczywistszym polskim interesom. 
 • Wystarczy spojrzeć do jakich czynów totalitarna opozycja zdolna była, gdy władzę sprawowała, wystarczy dostrzec, że w walce politycznej ta pseudo opozycja nie waha się i sprawnie posługuje hitlerowskimi narzędziami walki politycznej. 

Wszystkie wskazane wyżej wnioski mogą być precyzyjnie udowodnione faktami branymi wprost z historii polskiego wroga wewnętrznego.

WNIOSEK KOŃCOWY

Polska dysponuje siłami, środkami działania i skutecznymi narzędziami, które po żmudnym przygotowaniu, już są i mogą być użyte w sposób absolutnie praworządny, sprawiedliwy i efektywny do wyeliminowania z polskiego życia politycznego i ukarania zdrajców zatrudnionych w antypolskich agenturach i agendach antypolskiego wroga wewnętrznego przy pełnej aprobacie międzynarodowej widowni politycznej.

MANE, TEKEL, FARES

Przypisy:

 • Wybory samorządowe: 21 października 2018.
 • Wybory do parlamentu europejskiego: 23-26 maja 2019.
 • Wybory do Sejmu: 13, 20, 27 października, 3 lub 10 listopada 2019.
 • Wybory prezydenckie: 2020

Im bardziej pętla zaciska się, im prawda bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. Weźmy taki przykład. Dlaczego tak wielu z nich tak bardzo czuje wielki "STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM" [link]? 

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka