• Przyjęta przez Kongres 2 .sierpnia 2018 r. ustawa budżetowa po podpisaniu przez prezydenta Donalda Trumpa zobowiąże Pentagon do przeprowadzenia kompleksowej analizy możliwości rozmieszczenia na stałe wojsk USA w Polsce.
• Zamiast dywizji pancernej, jak chcieli Polacy, Amerykanie zdecydowali, że jeśli raport dotyczący rozmieszczenia dodatkowych wojsk USA będzie pozytywny, będzie to najwyżej 3,5 tys. brygada.
• Aby zachęcić Amerykanów do zlokalizowania stałej bazy w Polsce, Polska gotowa jest dopłacić 2 mld dolarów na przygotowanie niezbędnej infrastruktury.
Ważą się losy amerykańskich wojsk w Polsce. Żeby zyskać bezpieczeństwo i miliardy, trzeba wydać miliardy
Wiadomo, nasza doktryna obronna ulega dobrej zmianie i brzmi: Pod Amerykańską Obronę Uciekamy (się).
No bo Europa wymiera a NATO jest coraz słabsze bo w nim są przecież Niemcy tak słabujący, że nawet przerżnęli mistrzostwa w gałę.
Ale kto to będzie bronił naszej White Power??
Czarno to widzę tzn. słyszę jak brzmi w doktrynie zgrzyt a nawet dysonans.
Chcemy tego?
---------------------------------------------
P.S. Czy to nie paradoks? Miłośnicy w menu jednostadnego mixu "Białe Mięso & Karkówka" głoszą prymat bieli a ubierają się na czarno...

P.P.S.

P.S.3 Czarne myśli ( o czym?).

Mężczyzna, hetero (jak do tej pory), Kraków, wiek społeczno-kulturowy 18-29 lat. Sierota po blogach TOK FM - męczennik rozpięty pomiędzy modernizacją a rechrystianizacją.
Blogosfora... biada, "biada potężnym istotom gdy wchodzą pomiędzy ostrza podrzędnych rycerzy!" (cytat niedokładny).
Nigdy nie mam 100% racji. Bo prawda nie leży pośrodku tylko - "po między". MISJA: pisać, pisać; charakteryzuje mnie łatwość wypowiedzi, szczególnie gdy się na czymś nie znam. Bo bloger nie musi się znać. Jedyne co musi - to pisać, pisać, pisać. Piszę głupawo ale za to rzadko. To moja jeszcze jedna zaleta.
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka