14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
308 odsłon

Konfederacji śni się Polska z okresu średniowiecza - szlachecka!

Wykop Skomentuj23

Dzisiaj słuchając gościa w Programie TVP -Info: "Jedziemy" Michała Rachonia, jakiegoś dr. Mentzena z Konfederacji - zrozumiałem jedno z tej jego tyrady głupot; Konfederacja-rusofilii, nie broni Polski przed jej wrogami, i odebraniem Polsce suwerenności przez urzędy UE, sterowane z Berlina, czy przez Rosję Putina, tylko swojej chorej ideologii – prywaty!
Ideologii, która nawiązuje do prywaty i rozpasania z okresu; "złotej wolności szlacheckiej i liberum veto", którym to ich antenaci w żupanach i kontuszach - rozwalali polski Sejm i reformy w Polsce!
W Polsce, w której te warchoły żyli w luksusie, a na ich hulanki i życie w luksusie - zapieprzali od świtu do nocy chłopi, których oni mogli; zabić - płacąc karę, w wysokości paru groszy od zabitego chłopa, zgwałcić mu żonę, córkę – bezkarnie, bo pan warchoł mógł wszystko – wszak, chroniły warchołów przywileje szlacheckie!
Od dzisiaj uważam Konfederację i ONR, za środowisko; prywaty i warcholstwa, którym odpowiada Polska średniowieczna, m.in. z okresu króla Sasa; żryj warchole, chlaj, gwałć, i popuszczaj pasa!
Banda niedorozwojów umysłowych z Konfederacji i ich wyborcy żądają; zniesienia wszystkich podatków, tylko nie są tępaki w stanie powiedzieć, z czego oni będą finansować: armię, służbę zdrowia, policję, naukę i szkolnictwo, itd. oraz wspierać polskie rodziny i firmy w potrzebie – cofnięte na umyśle szlacheckie przygłupy!
Zastanawiam się; kto w Polsce i poza Polską na tą klikę, nawiązującą do Polski szlacheckiej – głosuje, i ją wspiera finansowo?, oto jest pytanie, bo dieta posła na Sejm IV RP, na pewno im nie wystarcza – może też mają etaty w "Dumie" sterowanej przez Putina – co?!
Dnia: 12.06.2020 roku - musi wygrać reelekcję polski patriota Prezydent Andrzej Duda, a nie wielbiciel: IV Rzeszy Niemieckiej, lawirant, leser i notoryczny kłamca z PO-KO Borysława R. Trzaskowski, który obecnie sponsoruje niemieckie firmy z budżetu m. Warszawy - szok!


Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka