15 obserwujących
973 notki
348k odsłon
  114   2

PiS - wieczna zmora niemieckiego "pomidora" ...


Jak führer Donald Tusk ostatnio na spotkaniu z KODziarzami oskarżył PiS, o okradanie Polski i Polaków przez Rząd IV RP pod batutą PiS i Premiera M.M., a KODziarzy przyrównał do KOR (komitetu obrony robotników), to myślałem, że kupiłem telewizor zmieniający polską rzeczywistość.
Wiecie, taki mierny polityk, jak führer D. Tusk może łgać KODziarzom, ile tylko wlezie, ale nie publicznie - robiąc z siebie notorycznego kłamcę, nawet w oczach KODziarzy, ponieważ to trzeba być, co najmniej uszkodzonym pustakiem, by takie coś robić mając takie, jak on życiowe, polityczne - doświadczenie.
Polki i Polacy pamiętają nie-rządy koalicji PO/PSL (2007 - 2014) pod batutą Donalda Tuska i Ewy Kopacz (2014 – 2015), i ich bezczelne okradanie skarbu państwa i Polaków.
PO-srańcy, co pół roku wymieniali prezesów w spółkach skarbu państwa i im dawali milionowe odprawy, jak i radom nadzorczym, niszcząc tym; budżet spółek skarbu państwa, budżet państwa, a zwiększając swoje budżety partyjne, jak i fortuny rodzinne.
Przypomnijcie sobie afery w ARR i firmie ELEWARR SA, CIECH SA, w stoczniach czy kopalniach węgla kamiennego, itd.
I dzisiaj taki notoryczny kłamca, jak führer D. Tusk oskarża obecny Rząd IV RP, o okradanie Polski i Polaków?!
To trzeba być, co najmniej kompletnym, bezwstydnym łgarzem, by to nam w oczy mówić, ponieważ dobrze pamiętam rządy T. Mazowieckiego z Balcerowiczem (MF), który dał początek rozkradania i wyprzedaży Polski, uwłaszczania się na majątku narodowym; jak i rząd Suchockiej, Bieleckiego, AWS, Donalda Tuska - oszusta i lokaja kanclerz Niemiec Angeli Merkel!
To były rządy; wandali, łapówkarzy, szmalcowników, złodziei – aferzystów i wrogów suwerennej Polski!
PiS pod batutą Jarosława Kaczyńskiego jest w Polsce jedyną partią, która ze swoich szeregów usuwa; aferzystów - przestępców.
PO (platforma oszustów), jest jedyną w Polsce partią, w której są wandale, łapówkarze, złodzieje - przestępcy z okresu nie-rządów w Polsce, m.in.: Tadeusza Mazowieckiego i następnych: Pawlaka, Suchockiej, itd.
Zobaczcie, jakie oni sobie za nasze pieniądze powystawiali; dworki, pałacyki, wille; brakuje im już tylko czworaków, a w nich chłopów pańszczyźnianych!
Kiedy rodacy zmądrzejecie i przestaniecie głosować na wandali, kłamców, przestępców, wrogów suwerennej Polski, itd.?, wy swoim brakiem rozumu przynosicie wstyd Polsce i rodakom, a nawet Polonusom - niszczycie/rujnujecie Polskę, by tylko się przypodobać wrogom Polski z Brukseli i Berlina - feee!

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale