15 obserwujących
977 notek
349k odsłon
  132   0

Zadaję sobie ostatnio pytanie,

słysząc publicznie głoszone przez niego łgarstwa; na co choruje D. Tusk?

To spotkanie wodza PO/KO; notorycznego kłamcę D. Tuska ze studentami UW, zastanawiałem się nad tym, czy na UW rektor nie ogłosił konkursu na to, kto lepiej łże.
Jego studenci?, czy D. Tusk?!
Ta teza o jego oddaniu się kanclerz Niemiec Angeli Merkel w sprawie Nord Stream 2 powiada studentom Donald; „jest nieprawdziwa”, a skoro w/g D. Tuska teza jest nieprawdziwa, to nie jest tezą, tylko hipotezą - pewnego rodzaju założenie.
No i ta opowiastka studentom; jaką miłością pałają do niego Ukrainki i Ukraińcy, którzy ze łzami w oczach dziękowali mu za bezpieczną Ukrainę - szok.
Taką ciemnotę świadomie wciskać studentom w auli UW, to jest równoznaczne z robieniem ze studentów UW, kompletnych idiotów!
Każdy średnio-inteligentny Polak wie, że D. Tusk, nawet palcem nie kiwnął w sprawie jakiegokolwiek bezpieczeństwa Ukrainy!
Teraz D. Tusk polskich rolników nastawia przeciwko Ukraińcom i straszy rolników spadkiem cen zboża spowodowany - transportem przez Polskę zboża i kukurydzy z Ukrainy, co nawet mnie, nie rolnika - szokuje!
Ukraińcy D. Tuskowi zapewne ze łzami w oczach dziękowali za ominięcie Ukrainy rosyjskim gazociągiem: Nord Stream 1 i 2, które to gazociągi uderzały bezpośredni w gospodarkę Ukrainy i mieszkańców miast i wsi.
A może Ukrainki ze łzami w oczach dziękowały Donaldowi Tuskowi za podesłanie im szefa mafii z PO (platformy oszustów) Sł. Nowaka, byłego ministra infrastruktury w rządzie Donalda Tuska, który na Ukrainie zamiast budować drogi szybkiego ruchu i autostrady, to on dużą część pieniędzy, którymi dysponował przeznaczył na wzbogacenie mafii na Ukrainie i w Polsce. A mniejszą część z tych środków przeznaczył na robinie w ukraińskich nawierzchniach szos i autostrad, jeszcze głębszych dziur - tak, że teraz rosyjskie; samochody wojskowe, wozy pancerne, samobieżne wyrzutnie rakiet, działa i czołgi podczas deszczu zapadają się w ukraińskie ulice po wieżyczki.
Dobrze, że w Polsce Sł. Nowak - minister infrastruktury w rządzie Donalda Tuska, skończył swoje dzieło na zakupie od Włochów "Pendolino" i go oddał do dyspozycji Ewie Kopacz podczas prowadzenia spotkań przedwyborczych do parlamentu ze swoimi i D. Tuska - wyborcami!
Tak patrząc na D. Tuska, jak on przed tymi studentami łże, zastanawiałem się czy ci młodzi studenci wiedzą coś więcej, od łgarstw D. Tuska?!
Jak inteligentne/i Polki i Polacy - zwłaszcza studenci i absolwenci; ludzie, jakoby wykształceni - mogą głosować na takich notorycznych, bezczelnych łgarzy, a wręcz chamów z PO (platformy oszustów), z PSL, z Nowej Lewicy/PZPR czy z Konfederacji Targowickiej Korwina-Mikke?!

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale