To co widzę, w przekazach medialnych wywołuje we mnie grozę, otóż Sejm Polskie Rzecz Pospolitej został zawłaszczony przez iluzjonistów z PO, PSL i SLD, które popiera takie praktyki!
A przecież Sejm to miejsce gdzie winno się o wszystkim dyskutować, uzgadniać, zatwierdzać na zasadzie argumentów i kontrargumentów dokonując trafnych wyborów!
Zrobiono teraz Sejm RP OAZĄ trzech postkomunistycznych partii: PO, PSL i tych lewusów z lewicy(SLD), którzy za drobne stanowisko rządowe gotowi Tuskla w dupcie całować - wręcz na kolanach!
Napieralski z siebie wychodzi, by zostać adoratorem Tuska i jego świty czyli tego miernego rządu, ale go odtrącają. Tylko wówczas go proszą, jak jest im potrzebny, by PIS dokopać - zwracają się do niego, i go mamią "marchewką", na którą on jak widać bardzo jest łasy!
Połaskoczą mu ciut podniebienie, i swoich braci komuchów znowu na boczny tor odstawią do następnego głosowania!
Jak to miało miejsce przy próbie i nie tylko; odebrania mediów publicznych i zawłaszczenia ich przez: PO, bo PSL to konik na biegunach.
Tusk kopnie go w zadek, i buja się z radością, nic nie robiąc, ot tak!
Taki sobie mały „kuc”, konik mieszaniec - muł, który zrobi wszystko za parę rządowych stanowisk dla swojego gospodarza PO – wio, prrrr, nazad!
Kto słyszał ostatnio jakie prace w rządzie dla poprawienia sytuacji w polskim rolnictwie wykonują członkowie rządu z partii chłopskiej PSL, prócz umarzania długów przekrętom?
Słyszeliście, by jakieś dobre Projekty nowych Ustaw przedłożyli Sejmowi pod dyskusje?, bo ja nie! A więc ten konik(PSL) buja się dalej na wikcie PO, i naszych podatkach - takim to dobrze, ci to dopiero sobie pożyją, pasożyty – szok!
Nie chce tu pisać apeli do Marszałka Polskiego Sejmu, ale odezwę tak!
Jako pełnoprawny obywatel tego kraju-Polaki:
WZYWAM MARSZAŁKA SEJMU BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO PUBLICZNIE, BY OPANOWAŁ SWOJĄ BUTĘ I TYRANIĘ, I NIE NISZCZYŁ INSTYTUCJI, KTÓRA PRZYKŁADEM WINNA SŁUŻYĆ POLSKIEJ DEMOKRACJI Z POSZANOWANIEM PRAWA DO SWOBODY WYPOWIEDZI NA FORUM TEGOŻ SEJMU, a nie do jego i jego partii PO – prywaty!
Mam nadzieję, że taki incydent jak dzisiaj dn. 11 lipca 2008 roku nigdy się na forum Sejmu RP nie powtórzy! Inaczej ten Sejm za pomocą Prezydenta lub ogólnonarodowego referendum będzie trzeba odwołać, i w nowych wyborach wybrać Sejm godny tego Narodu!
A nie błaznów politycznych- dość już tego by partykularne interesu jednaj partii politycznej PO, brały górę nad dobrem całej Polski i Narodu!
Inne tematy w dziale Polityka