15 obserwujących
984 notki
352k odsłony
  97   0

Show – 2019!

To przesłuchanie wczorajsze przez Komisję Sejmową byłego Premiera Tuskolandii Donalda Tuska; ukazało nam w D. Tusku człowieka niekompetentnego, nie panującego nad swoimi ministrami, niepanującego nad państwem, które Polacy ufając mu - powierzyli!
Zadaję sobie pytanie już od dłuższego czasu;
jak taki człowiek, jak D. Tusk mógł być wybrany w Polsce na Premiera Rządu Polski, a później na "cysorza" UE?!
Prawdę tu pisząc, to styl pracy tego człowiek, niczym się nie różnił i nie różni od stylu cyrkowego klauna; jedynie, co on dobrze potrafi robić, to rozśmieszać ludzi przez siebie opowiadanymi bzdurami!
To, co wczoraj na przesłuchaniu przed Komisją Sejmową do wyjaśnienia Afery WAT D. Tusk wygadywał, nie mieści mi się w głowie!
Człowiek, który pełnił w Polsce i pełni obecnie w RE tak wysokie stanowisko, by aż tak się publicznie sam poniżał i ośmieszał, to było bardzo żenujące przedstawienie samego siebie i swoich niekompetencji.
Dla mnie to, co wczoraj wygadywał D. Tusk przed KS - było szokiem, choć spodziewałem się błazenady, ale nie aż takiej, i nie na, aż tak niskim poziomie intelektualnym.
Mam nadzieję, że wszyscy Polacy, którzy wczoraj oglądali przesłuchanie D. Tuska w sprawie Afery WAT, otworzyli oczy, umysł i zrozumieli, że PO (platforma oszustów) jest partią ludzi; niekompetentnych, nieprofesjonalnych, niedouczonych i bardziej błaznów, jak ludzi przedsiębiorczych i poważnych!
Tacy ludzie, jak: D. Tusk, G. Schetyna i ich towarzysze z PO (platformy oszustów), KO (klubu opętanych), ZSL Kosiniaka-Kamysz i SLD (PZPR) Czarzastego - nie mogą ponownie być dopuszczonymi do rządów w Polsce, bo niedouczonych nieudaczników – błaznów, miejsce jest cyrku, a nie w polskim parlamencie i rządzie!
O ile chcemy mieć Polskę;
silną gospodarczo, rozbudowaną strukturalnie, zasobną w dobrze wykształcony kapitał ludzki, Polaków zasobnych w pieniądze i swój przemysłowy kapitał oraz Polskę bezpieczną i silną militarnie.
Wrogowie Polski rodacy teraz nie śpią, tylko planują, jak tu Polskę skolonizować w strefie euro z pomocą; polskich zdrajców Polski pod batutą PO-KO, G. Schetyny i D. Tuska, a polskie rodziny wykończyć ciężką pracą najemników za 1 euro, na polach panów; Niemców, Holendrów, itd!

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka