14 obserwujących
876 notek
325k odsłon
170 odsłon

"Haratanie w gałę", by "dorżnąć watahę!"

Wykop Skomentuj11

Oglądałem przed chwilą: Konwencję PO-KO w Krakowie, i tak na gorąco komentarz do tego żenującego spektaklu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i jej bajania, tj; jakoby przyszłej premier Polski, oby tylko BÓG Polski i Polaków nie skarał taką premier, a raczej klauna w spódnicy!
Muszę przyznać, że takiego steku bzdur fundowanych publicznie Polakom już dawno nie słyszałem!
Wszystkie afery; aferzystów, wandali i nieudaczników z rządów koalicji PO/ZSL pod batutą Donalda Tuska i Ewy Kopacz teraz Małgorzata Kidawa-Błońska bardzo nieporadnie wciskała obecnemu rządowi Zjednoczonej Prawicy pod batutą PiS i prezesa Jarosława Kaczyńskiego!
Aby to wyglądało wiarygodnie; posłanka Kidawa-Błońska posługiwała się samymi łgarstwami o przepełnionych szkołach, szpitalach, o strachu przedsiębiorców przed płacą minimalną, o niedofinansowywaniu kultury, o cenzurze w kulturze, itd; itp.!
Zero swojego programu, zero przedstawienia kosztów ich programu, zero przedstawienia źródeł do pozyskania środków na sfinansowanie swojego prawdopodobnego programu, itd.
Cały ten dzisiejszy spektakl w Krakowie, to jeden wielki cyrk i występ jednego klauna w spódnicy przed młodzieżą ze szkół podstawowych, bo tak się zachowywali na sali jej słuchacze z PO-KO; zero intelektu, zero wiedzy - typowy "folwark zwierzęcy" w stylu Orwella!
Im dłużej słuchałem tego bajania Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, tym bardziej byłem zniesmaczony tym, co usłyszałem, bo ta kobieta prawdę tu pisząc, albo nie była świadoma tego, co na karteczce jej napisali, albo jest zwykłym przekaźnikiem, który ma za zadanie manipulować tymi na sali, i tymi przed ekranami TV, bo cała ta jej gadka, to jedna wielka manipulacja gówno-prawdami.
PO (platforma oszustów) dla Polski i Polaków niczego nie zrobiła w latach swoich; aferalno-wandalskich rządów (2007 - 2015), prócz zrównania i wydłużenia wieku emerytalnego do 67 lat, podniesieniu wszystkich podatków, pozbawienia przyszłych emerytów  z OFE 153 mld zł, i wydrenowaniu z budżetu państwa około 350 mld zł, nie licząc tu sprzedanych za grosze strategicznych dla bezpieczeństwa Polski firm, doprowadzeniu tysięcy firm do upadłości i pozbawieniu milionów Polek i Polaków pracy oraz środków do życia, strzelania do górników – tego się nie da zapomnieć, jak i tych wandali z koalicji PO/ZSL pod batutą Donalda Tuska i Ewy Kopacz!
A nie wspomnę tu, o rozbrojeniu i częściowej likwidacji armii polskiej, policji, zamykaniu szkół i zwalnianiu tysięcy nauczycieli, o ucieczce z Polski lekarzy specjalistów i dyplomowanych pielęgniarek, zamrożeniu płac w budżetówce, itd.
To dzisiaj Małgorzata Kidawa-Błońska przypisuje Rządowi Polski pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego; o zgrozo, co za hipokryzja i brak szacunku do Premiera, który ich aferalno-wandalskie rządy i nieudacznictwo musi naprawiać, by Polacy ze swoim potomstwem żyli godnie w Polsce, a nie w Niemczech, Anglii, czy Irlandii!
Dzisiaj Polacy słyszą od M. Kidawy-Błońskiej same bzdury i obiecanki, których oni nigdy nie zrealizują dlatego, że to jest klika nieudaczników i kłamców, intelektualnych pustaków!
PO-KO, to V kolumna - lokaje Niemców i wrogowie Polski; podmiotowej, chrześcijańskiej, rodzinnej, suwerennej, zasobnej, bezpiecznej, i z bogacącymi się polskimi obywatelami!

Trwa obecnie Konwencja PiS w Opolu i debata na temat zdrowia - porównajcie sobie obie Konwencje!

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka