283 obserwujących
1149 notek
2023k odsłony
  716   0

O Staszku Pięcie, nekrofilii, zoofilii i homoseksualizmie

 

Są tacy ludzie w każdej z partii, niestety także w śląskim PiS, z którymi nie warto gadać. Ale są tacy, z którymi warto dyskutować i się spierać. Do takich należy poseł Stanisław Pięta – prawnik, człowiek bardzo ideowy i świetnie wychowany, kompetentny i uczciwy. Dlatego pozwolę sobie na popolemizowanie z nim.

Drogi Staszku, jeszcze w grudniu ub. r. domagałeś się od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji informacji o tym, jaki procent wśród pedofilów stanowią homoseksualiści. Tak jakby miało to jakiekolwiek znaczenie, czy dziecko jest skrzywdzone przez homoseksualistę, czy przez heteroseksualistę. Krzywda dziecka nie jest mniej dotkliwa dlatego, że czyni to ktoś o homo lub heteroseksualnej orientacji.

Przed paroma dniami, w swoim piśmie do Ministra Kultury, napisałeś, że homoseksualizm jest „dewiacją  podobną do zoofilii, pedofilii i nekrofilii”. Jeśli to prawda, że wysłałeś taki list, to – Drogi Staszku – mylisz się ogromnie. Jest bowiem zasadnicza różnica między seksem dwóch dorosłych kobiet lub mężczyzn, a stosunkiem seksualnym z kozą, dzieckiem lub trupem. Po pierwsze, te trzy ostatnie czyny są po prostu zabronione i ścigane prawnie. Kto dopuszcza się tych obrzydliwości, jest najzwyczajniej w świecie przestępcą. A chyba nie chcesz wsadzać do więzień lesbijek i gejów.

Po drugie, pomijając już aspekt prawny, naprawdę nie widzisz różnicy między pocałunkiem dwóch kobiet, a pieszczotami z trupem lub całusami składanymi wprost w świński ryj? Nie wierzę, że uznajesz te rzeczy za podobne! A jeśli nie, to dlaczego stwierdzasz w oficjalnym piśmie poselskim skierowanym do ministra, że są to zjawiska podobne?

Drogi Staszku, Szanowny Panie Pośle, tego typu wystąpienia nie tylko wpychają nas w niszę partii nieżyczliwej ludziom ( a tym samym oddalają nas od zwycięstwa w najbliższych wyborach), ale są po prostu niemądre. I krzywdzące wobec osób, którym nie dane było mieć orientacji heteroseksualnej. Ale to też są obywatele naszego kraju, którym należy się szacunek, a nie porównywanie ich do przestępców.

I na koniec – z przykrością przyjąłem wiadomość, że otrzymujesz smsy i telefony od osób, które po tym, jak gejowski portal umieścił numer twojego telefonu, wyzywają cię do „ch…ów” oraz grożą Ci. To haniebne i obrzydliwe. I należy natychmiast zawiadomić o tym policję. I choć nie jest to żadnym usprawiedliwieniem, to pamiętaj, że Ty pierwszy porównałeś ich do pedofilów, zoofilów i nekrofilów. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Lubię to! Skomentuj95 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale