46 obserwujących
1084 notki
805k odsłon
  248   0

Przenoszona ciąża eksperta lotniczego Marka Dąbrowskiego

Parafrzując klalsyka -czy mężczyzna może być w ciaży - w warunkach rewolucji może być tak więc nasz kolega były bloger Salonu24, architekt Marek Dąbrowski został ekspertem podkomisji Macierewicza, członkiem a nawet chyba przewodniczącym zespołu lotniczo-nawigacyjnego.

Karierę ekspercką rozpoczynaliśmy we trójkę z  jeszcze blogerem KaNo posługującym się równeż pseudonimem "profesor Nowaczyk" jako "amerykańscy eksperci" Zespołu Parlamentarnego Macierewicza.

Żeby nie przeciagąc wprowadznia przypomnę tylko iż przewidywałem, że za upokorzenie przy mównicy Ziobro odwinie się i to najprawdopodobniej Smoleńskiem. 

Tekst u Karnowskich nie jest uderzeniem tylko w Macierewicza bowiem o ukończeniu rapotru wcześniej mówili Morawiecki i Kaczyński 

Jezeli ktoś ma watpliwośći co do tezy, iż jest to odwet Ziobry niech prześledzi daty na tym fragmenecie oświadczenia. 

image

OD POCZĘCIA DO POWICIA W STRASZLIWYCH MĘKACH UPŁYNEŁY 42 TYGODNIE. 
A to dopiero początek kolejnego aktu przedstawienia fundowanego nam przez pana Zbyszka, któremu raptem trzy dni zajeło wydobycie od  Dąbrowskiegoi, Chranowskiego i Grona PISMA KOMPROMITUJĄCEGO PREMIERA I WICEPREMIERA NADZORUJĄCEGO PODKOMISJĘ MACIEREWICZA, które ci, gdyby kierowała nimi uczciwość i wiedza, powinni upublicznić zaraz po prezentacji filmu-nibyraportu.
Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale