47 obserwujących
1127 notek
822k odsłony
  278   0

Kontrwywiad u blogerów

Pomysł na powód zablokowania kondydatuty Marka Brzezińskiego na ambasadora USA w Polsce ma pochodzić z Salonu24.  Nie wiem, czy tak jest, natomiast wiem, że gdyby to była kwestia obywatelstwa, sprawa pomiedzy bliskimi sojusznikami jakimi podobno są USA i Polska zostalaby załatwiona w zaciszu gabinetów i to nienajwyższego szczebla tak więc komuś zapewne zależało na nagłośnieniu. Skoro więc nasz kolega bloger został w nią wmieszny to jego osobą powinien zaintersoiwać się kontrwywiad.

Podobnie rzecz ma się z blogerami Salonu24 wmiesznymi w tak zwane niezależne śledztwo smoleńskie, którzy głosili tezy przejete potem przez pańswtową podkomisję Macierewicza -  mam na myśli blogerów Marka Dąbrowskiego, od którego tezę, że tupolew to przerobiony do bombowiec przejał nawet sam Kaczyński, kaczazupa, który wykrył dwa wstrząsy oraz KaNo, który sobie to wykrycie przypisał, dwa wstrzasy przerobił na dwa wybuchy skutkiem czego pisowscy uczeni i inne nieuki przez 10 lat szukają na wybuchy dowodów. 

Czy to jest poważny tekst?
Sam w sobie nie jest ale jako taki czyli odnoszacy się do pisowskiej rzeczywistości jest jak najbardziej poważny. Stary Wiarus w jednym z poprzednich wcieleń był polecanym przez Marka Dąbrowskiego ekspertem od materiałów wybuchowych.Lubię to! Skomentuj31 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale