Michał Jaworski Michał Jaworski
384
BLOG

Pisrewitalizacja

Michał Jaworski Michał Jaworski Polityka Obserwuj notkę 40

Ogłoszony właśnie program rewitalizacji budynków wybudowanych w czasach, kiedy ich ogrzewanie było tak tanie, ze w ogóle nie opłaciło się zamykać okien, nie mówiąc o tym, żeby dbać o ich szczelność tlił się w głowach pisowców od co najmniej paru tygodni. Nawet wymyślili stosunkowo tanią metodę jego realizacji i nawet już wykonali jej pierwszy etap.

image

Wykonane kilka tygodni temu zdjęcie przedstawia fragment południowej ściany bloku w którym mieszkam.Widoczne są resztki zerwanej tablicy informującej, że docieplenie było współfinansowane przez UE. W ramach ogłoszonego przez Morawieckiego programu wystarczy tylko przykęcić nową tablicę - informującą, że to dzięki PIS, Kaczyńskiemu i Morawieckiemu - oczywiście większą, taką na miarę naszych możliwości.

Można by powiedzieć, że program PiS od dawna wisi na tablicach - ileż bowiem jest jeszcze jest tablic informujących, że co tam współfinansowała UE - wystarczy drabina i czujna osłona policji.

Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka