46 obserwujących
909 notek
732k odsłony
1641 odsłon

Czy to powrót Macierewicza, czy jego polityczny pogrzeb?

Wykop Skomentuj92

Jednak w wykonaniu Macierewicza gorliwie wspieranego przez Jarosława Kaczyńskiego   nazwa "śmich z pogrzebu" ma wymiar tragicznie dosłowny. Oprócz wsparcia moralnego i politycznego Kaczyński najpierw z partyjnych a potem z państwowych pieniędzy świadomie wspierał działalność niekompetentnych mitomanów i pospolitych oszustów działających najpierw jako eksperci Zespołu Parlamentarnego a potem członkowie państwowej Podkomisji. Kaczyński, który przez ponad dziewieć lat robił i pozwałał Macierewiczowi i jego ludziom robić śmiech z 96 pogrzebów, teraz zdawszy sobie sprawę z międzynarodowych konsekwencji takich wyczynów, usiłuje pogrzebać Macierewicza.
Samo to wystrcza, żeby w pewien sposób kibicować osamotnionemu Macierewiczowi gdyż nie działał on w próżni. Dzisiaj jest osamotniony bo nad jego amerykańskim ekspertem Biniendą najprawdopodobniej zawisła groźba podzielenia losu "profesora" Nowaczyka a nad polskimi zagrożenie odpowiedzialnością karną i to nie tylko po zmianie dekoracji ale chyba nawet bardziej kiedy rozpęta się wojna pomiędzy Morawieckim a Ziobrą. Dlatego kiedy poseł Tomczyk mówi,  że podkomisja Macierewicza powinna być dawno zlikwidowana to wprawdzie mówi obiektywną prawdę bo w takim składzie ona nawet nie miała prawa powstać, co już wystarczająco kompromituje polskie państwo ale myśli co innego - że jej działalność powinna nadal kwitnąć, gdyż już skompromitowała instytucje państwa i ośmieszyła śmierć ludzi - w tym brata Jarosława Kaczyńskiego w takim stopniu, że bardziej już nie można, więc teraz pracuje tylko na ośmieszenie PiSu.
Nie tylko Macierewicza bo to Kaczyński dziękował jemu i Sakiewiczowi, to Szydło zdjęła raport KBWL, to Błaszczak pozwala na używanie wojskowych uczelni i instytutów do śmiesznych "eksperymentów"  i demolowanie wyremontowanego drugiego tupolewa.
No i jak to wygląda, że śmierć brata Jarosława Kaczynskiego jest badana w sąsiadującym z izbą wytrzeźwień opuszczonym budynku przez osamotnionego byłego wielokrotnego ministra i jego sekretarkę.
Wykop Skomentuj92
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka