0 obserwujących
235 notek
200k odsłon
  239   0

Ojciec Rydzyk broni doktorat

 

8 października na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ojciec Tadeusz Rydzyk będzie bronił pracy doktorskiej zatytułowanej "Apostolski Wymiar Radia Maryja". Obrona jest otwarta, może na nią przyjść każdy - informuje TVN24.
 
Wielce prawdopodobne jest więc, że już za chwilę będziemy mówić o szefie Radia Maryja: „dr Rydzyk”.
 
Mam nadzieję, że dziennikarze i lewaccy przeciwnicy Radia Maryja nie zrobią szopki z poważnej obrony pracy doktorskiej.
 
To bardzo ciekawe, iż miłośnicy PO sami najczęściej posiadający licencjaty lub co najwyżej magistra (którego zdobycie obecnie w Polsce nie jest żadną sztuką – to mniej więcej tak „trudne” jak w PRL zdanie matury) tak gardzą miłośnikami PiS czy miłośnikami Radia Maryja z powodu ich rzekomo niskiego wykształcenia. A chciałbym przypomnieć, iż obydwaj bracia Kaczyńscy mają obronione doktoraty, natomiast Donald Tusk, szef PO doktoratu nie ma.
 
Ciekawy jestem jaka część tych, którzy tak śmieją się z wykształcenia oraz poziomu intelektualnego „moherowych beretów” i Ojca Rydzyka ma doktoraty.
 
Interesujące jest również jaki procent wyborców PO przy swoim poziomie intelektualnym byłby w stanie napisać doktorat, zdać wszystkie egzaminy potrzebne do jego obrony i wreszcie obronić doktorat.
 
Tadeuszowi Rydzykowi życzę udanej obrony pracy doktorskiej i pokazania wykształciuchom, że „moherowy beret” to człowiek lepiej wykształcony niż przeciętny wyborca PO…
Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale