13 obserwujących
2477 notek
710k odsłon
314 odsłon

Grodzki bezczelnie robi czystkę wśród urzędników Senatu, zamieniając ich na partyjnych kol

Wykop Skomentuj25

Jak podają media Grodzki już robi czystkę w kancelarii Senatu. Bez żenady usuwa urzędników Senatu, wciskając na ich etat swoich partyjnych kolegów.

Wszystko to przy milczeniu antyrządowych mediów wspierających opozycję i przy milczeniu także parlamentarzystów Zjednoczonej Prawicy. Jak wyrażnie widać poza  wicemarszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim nikt nie zabiera w tej sprawie otwartego stanowiska.

Partyjni koledzy bezczelnego Grodzkiego już zajmują fotele. Nie minęło kilka tygodni a chłopcy spragnieni kasy i władzy usuwają apolitycznych urzędników.

" Nowym dyrektorem Centrum został Grzegorz Furgo, który bezskutecznie ubiegał się w tym roku o poselską reelekcję. Jego zastępcami zostali Anna Godzwon - była bliska współpracowniczka Bronisława Komorowskiego i były rzecznik PSL Jakub Stefaniak, któremu również nie udało się uzyskać mandatu posła.Kierownikiem działu nowych mediów został Adam Kądziela, były członek Nowoczesnej, bliski współpracownik Ryszarda Petru. Nowym dyrektorem Biura Spraw Senatorskich ma zostać była posłanka Platformy Obywatelskiej Anna Białkowska, której również nie udało się wywalczyć poselskiej reelekcji. Ciepłą posadkę znaleźli m.in. Stefaniak i Furgo" mówi senator Pęk.

"Upartyjnienie Kancelarii Senatu jest bezprecedensowe. Nigdy w przeszłości nie miało miejsca zatrudnianie na stanowiskach urzędniczych przegranych polityków. " mówi Karczewski.

Inwazja partyjnych kolegów pokazuje jak wygląda prawdziwe oblicze szacunku dla apolitycznych  urzędników CIS i o co tak naprawdę chodzi opozycji. Wykop Skomentuj25
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale