13 obserwujących
2479 notek
710k odsłon
266 odsłon

Skoordynowany śmieszny atak na prezydenta Dudę

Wykop Skomentuj1

Opozycyjne tuzy na hasło Tuska  podjęły się zmasowanego skoordynowanego ataku na prezydenta Dudę.

Tego ataku nie da się nazwać inaczej jak śmieszny, kpiący a zarazem ubliżający , a każdy kto ubliża prezydentowi Polski jest dla mnie przykładem malutkiego polityka.

Wydajcie sąd sami:

„Trzeba przełożyć wybory” Donald Tusk

"Już pierwszego dnia tygodnia w niedzielę na ulicę wyszła reprezentacja KOD. Widać są zdesperowani, ponieważ większość z garstki manifestantów to emeryci najbardziej podatni na zgubne skutki działania COVID-19. Były fanfary, muzyka z głośników i „Oda do Radości”, choć wcale wesoło im być nie powinno. Dziesięciu na krzyż stało w odstępach - razem 20 osób. Pojawił się też dawno nie widziany „autorytet”, fryzjer-alimenciarz Mateusz Kijowski, który zaintonował Mazurka Dąbrowskiego, poprawionego Hymnem Unii. A wszystko w celu wprowadzenia stanu wyjątkowego i w związku z tym przełożenia terminów wyborów. Po zaznaczeniu swojej obecności literiadą (bo tak się ta impreza pod pałacem Prezydenckim nazywała) następnego dnia ruszyła akcja medialna."

pisze  Andrzej Potocki

„Bezpieczeństwo obywateli i respekt dla naszych praw konstytucyjnych przemawiają za odłożeniem w czasie wyborów prezydenckich." Kazimierz Michał Ujazdowski i Paweł Zaleski 

"Wirus z nieba dla Dudy"; "Dzięki dręczącej go chorobie wygra" GW

"Wraz z rozwojem pandemii kampania Andrzeja Dudy nabiera rumieńców. Można nawet zaryzykować tezę, że nadaje jej sens. Prezydent staje się bohaterem narodowym, wydaje się, że zamierza – śladem księcia Józefa – popełnić efektowne samobójstwo'

"Otóż kandydat wróci do pałacu, gdzie zasiądzie, a może nawet spocznie pod respiratorem (darem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy). Kamery TVP, starannie omijając znaczek WOŚP, będą pokazywać prezydenta cierpiącego, który – choć zafrasowany – będzie jednak przez łzy uśmiechał się do narodu. I mimo, a właściwie dzięki dręczącej go chorobie wygra wybory. A potem cudowanie ozdrowieje, co nie udało się Poniatowskiemu"

kpi Wyborcza.pl Konrad Szołajski, reżyser

"Duda zasłuchany. Duda zatroskany. Duda pocieszający… Władza apeluje do obywateli: zostańcie w domach! A pierwszy obywatel RP stale w drodze. Wraz z nim cała świta, która stawia na nogi szpitale, przejścia graniczne, zakłady pracy"

 Agnieszka Kublik GW

„Andrzej Duda robi kampanię na koronawirusie” Opozycja nie uzna wyborów?

  oznajmia utalentowana Wielowiejska, reprezentuje jak widać całą opozycje.

"Przykład zarażonego leśnika i kancelarii prezydenta pokazuje, że za chwilę każdy zetknie się z kimś zarażonym.I co?Całe rzesze ludzi,a za chwilę wszyscy trafią na kwarantannę?. Testujmy!Ci co się zetknęli ale są (-) mogą pracować. Ci plus ale bezobjaw-kwarantanna.Gospodarka zyska "

Tomasz Grodzki

"Żyjemy w jakimś surrealistycznym świecie. Zaraza w królestwie, ministrowie zarażeni, a różni błaznowie Adam Bielan, prezydent Duda i Jarosław Kaczyński coś bełkoczą o wyborach. Naród oczekuje ratunku, a nie igrzysk i pseudowyborów, abyście dalej mogli doić państwo, które jest na krawędzi dramatu "

Marszałek Adam Struzik

„Nie zdziwiłbym się gdyby prezydent Duda specjalnie nie unikał możliwości złapania koronawirusa” - takimi „mądrościami” podzielił się na Twitterze Leszek Jażdżewski.

 "Myślę, że celowo też, że prezydent Duda i jego zaplecze polityczne, czyli PiS, obserwują sytuację. Jeżeli sondaże będą dla prezydenta Dudy przychylne, dobre, to wybory odbędą się 10 maja. Jeżeli nie poprawi swoich sondaży, tak żeby wygrywać w I albo II turze, to wybory zostaną przełożone, ale to jest cyniczne rozgrywanie sytuacji. To nie jest coś, co moralnie jest także w 100% czyste"

Robert Biedroń na antenie Radia Zet.


/ wykorzystałem informacje medialne z ostatnich dni/


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka