13 obserwujących
2570 notek
732k odsłony
330 odsłon

już tuż tuż, już za chwilę -bunt ludu czyli o czym marzy opozycja?

Wykop Skomentuj45

Już niebawem złość ludu zmiecie władzę „dobrej zmiany” z polskiej sceny politycznej."to jest obecna relacja wszelkiej maści trolli z uzdolnieniami przepowiadania przyszłości - zadziwiające marzenie?"Jeśli rządowi zabraknie pieniędzy, a zabraknie, bo Morawiecki prowadząc propagandową politykę rozdawniczą sprawił, że w kasie państwowej nie ma rezerw i grozi nam recesja i nadal rosnące bezrobocie, co jest więcej niż prawdopodobne, - to polskie społeczeństwo również zacznie szukać winnych swojego nieszczęścia. "

"I wtedy nastąpi „Armagedon” partii rządzącej, a złość ludu, łącznie z tymi, którzy go dotąd uwielbiali, - obróci się przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu, którego wielu ludzi utożsami z tym kimś, kto broniąc rękami i nogami władzy PiS-u naraził tym samym miliony Polaków na życie w nędzy, lub jej granicy. "

"Tak. Tak. To nie Gowin Kaczyńskiemu do gardła skoczy lecz ci, których w czasie smoleńskich miesięcznic mamił, gdy grając na instrumencie dialektyki bólu i rozkoszy tak kuglował emocjami „ludu pisowskiego”, by jego kilkuletnie biczowanie z czasem przestało być dla niego narzędziem tortury przechodząc stopniowo w stan swoiście masochistycznej ekstazy. I wtedy udało mu się. "

"Lecz przyszła kryska na Matyska i niebawem, jak Polakom głód zaglądnie w oczy, - Jarosławowi Kaczyńskiemu przegryzą grdykę także ci, którzy przez 96 miesięcy na Krakowskim Przedmieściu skandowali: „Ja-ro-sław! Pol-skę zbaw!”. 

"A kiedy to się stanie, - to już tylko kwestia czasu. "

Krzysztof Pasierbiewicz


Wykop Skomentuj45
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale