16 obserwujących
2636 notek
750k odsłon
645 odsłon

Osiągnięcie Kaczyńskiego- lewactwo pokazało prawdziwe oblicze.

Wykop Skomentuj21

Kaczyński niezależnie od swoich intencji, nie znam ich, ma ogromne osiągniecie. Lewactwo i część totalniectwa pokazało swoje prawdziwe oblicze. Oblicze nienawiści, chamstwa i bluznierstwa.  Wątek z orzeczeniem TK ujawnił, lewacko neobolszewicką koncepcje zabijania, aborcji całkowitej, to po pierwsze, marzenie o odsunięcie Kościoła w nicość pogańską, to po drugie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to niesamowite pragnienie istniejące od 2005 roku, doprowadzenia do zlikwidowania Prawa I Sprawiedliwości. Dziś widzimy jak lewactwo szanuje praworządność i Konstytucję. Dziś widzimy jak pod lewactwo próbują się podpiąć, no bo co tak jakaś Marta Lempart nie jest zdolna powołać rządu, funkcjonariusze partii liberalnej np. katolik Trzaskowski, to już prawdziwy rzecznik wolności kobiet, predysponowany do rządzenia. Problem polega na tym, że tego opozycja już nie ukryje Budka nie schowa swojego poparcia dla lewackiego chuligaństwa profanującego kościoły. 

I na ty polu Kaczyński, tak znienawidzony za swoją pozycję osiągnął na oczach Polaków, na bieżąco pokaz dążeń i kultury lewactwa zwanego lewicą i sprzyjającej im pseudoliberalnej  PO. 

Obraz, jaki reprezentują sobą panie posłanki z Lewicy, z Platformy jest po prostu przerażający. To obraz bruku, bluzgów, dna moralnego, braku podstawowego wychowania.

Wykop Skomentuj21
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka