"Komorowski powinien teraz stanąć na czele obozu przygotowań do wyborów parlamentarnych. Bo w PO brak jest przywódców. Kopacz tego nie uniesie, nie ma formatu politycznego
— pisze Aleksander Smolar, prezes Fundacji Batorego na łamach gazety Michnika, ubolewając że obecna premier nie da rady powstrzymać impasu, w który wpadła Platforma.
A Komorowski ma autorytet i osobowość. Został naturalnym przywódcą, gdy zabrakło Tuska. A teraz został obciążony wadami tego rządu. Może jednak unieść ciężar konfrontacji z PiS i bezpośredniego starcia z Jarosławem Kaczyńskim"
Komorowski jest taki żwawy i aktywny, że powinien zastąpić Kopacz i stanąć na czele PO, gwarantowałoby zwycięstwo PO w wyborach parlamentarnych na jesieni, w 100%.
Proponuje na szefa sztabu wyborczego Niesiołowskiego Stefana, obydwaj młodzieniaszkowie z werwą byliby gwarantem wygranej PO.


Komentarze
Pokaż komentarze (8)