Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2219k odsłon
  43   0

Pawlak. Senat maja wybierać organizacje pozarządowe

 

„Bardzo ważne jest, żeby Senat był reprezentacją różnych zorganizowanych grup społeczeństwa i wówczas, żeby ta reprezentacja miała realną siłę i możliwości oddziaływania; oprócz tej roli korygowania rozwiązań prawnych”..” Senatorzy mieliby być wybierani nie w wyborach bezpośrednich, ale spośród samorządowców, przedstawicieli organizacji pracowniczych, środowisk naukowych i przedstawicieli organizacji pozarządowych.”… źródło bełkotu PSL tutaj
PSL i Pawlak wpisują się w nurt ideowy konserwy ustrojowej potocznie zwanej obozem Konsty- Tuskcji.  Bezczelnie o otwarcie dokonują  zamachu na demokracje, pogłębiając degeneracje  i tak już chorego ustroju II RP. Warto tutaj przypomnieć ostatni artykuł Ziemkiewicza dotyczącym Kwaśniewskiego , a raczek tajnego współpracownika Alka. Ziemkiewicz : „Rzecz w tym, że to właśnie ten sąd lustracyjny, na który się były prezydent powołuje, w tym właśnie wyroku, stwierdził, że to Aleksander Kwaśniewski, nie nikt inny, został przez SB zarejestrowany pod kryptonimem „Alek””.. źródło wypowiedzi Ziemkiewicza  tutaj
Jeśliby okazało się prawda , że główny twórca Konstytucji był donosicielem to znaczy ze Konstytucje III RP pisali oficerowie prowadzący Alka. Jeśli do tego dodamy fakt o którym mówił Macierewicz w czasie lustracji  uchwalonej na wniosek UPR ,że wszystkie akta SB zostały skopiowane na mikrofilmach w trzech kopiach z których dwie na pewno są za granica to możemy przyjąć ze tymi oficerami prowadzącymi byli na pewno Rosjanie , a być może i Niemcy. Efektem takiej  pisanej przez obce wywiady  Konstytucji Polski jest stworzenie demokracji fasadowej, w której gangi polityczne kontrolują  przestrzeń polityczną , a ustawy są sprzedawane. Bank Światowy kilka lat temu napisał że politycy sprzedają ustawy za 5 milionów dolarów. Ostatnio byliśmy świadkami cmentarnych negocjacji dotyczących następnej ustawy .Szkoda że Bank Światowy nie podał aktualnego cennika.
Doktryna chińskiego starożytnego geniusza wojennego i politycznego Sun Tzu zakładała ze w obcych państwach należy opluwać i dyskredytować patriotów  a Satrach się awansować  szumowiny , zdrajców i łajdaków.  Trudno sądzić  aby od tego czasu coś się zmieniło. Na pewno można mówić o zmianie narzędzi , dzięki którym niszczy się ludzi wartościowych  a wywyższa kanalie / określenie   Sun Tzu / . Zanim wrócimy do nowoczesnych metod wpływania na sytuacje Polski przez obce państwa wróćmy do interesującego faktu . Otóż Adenauer porosił aby USA po wojnie pozwoliły skopiować swój ustrój dal RFN ,a w szczególności system  wyborów większościowych , jednomandatowych . USA kategorycznie nie zgodziły się na skopiowanie swojego dużo lepszego systemu prezydenckiego i jednomandatowego.
Widzimy tutaj jak ważna role w kreowaniu  siły politycznej kraju stanowi konstytucja. Wystarczy wieć mieć swoich agentów, którzy maja wpływ na kształt konstytucji i systemu wyborczego , aby wykreować władze gangów politycznych , stworzyć system władzy politycznej która Śpiewak nazwał oligarchiczno wodzowska. Wystarczy znać podstawy teorii gier , aby tak zmajstrować  Konstytucje aby to osłabiała kraj.      
I teraz wrócimy do pomysłu Pawlaka aby Polakom odebrać prawo wyboru senatorów. Komu chce Pawlak oddać prawo  , którego chce pozbawić społeczeństwo Polskie. Otóż prawo wyboru senatorów chce oddać w ręce jakichś zorganizowanych grup. Jakich to dokładnie nie wiadomo. Pawlak wspiera Tuska w demontażu demokracji w Polsce. Przecież ta koślawa demokracja fasadowa wykreowana przez poskomunistyczną , pisaną być może na zamówienie Rosji I Niemiec daje jakąś szanse an ochronę wolności i praw obywatelskich Polków przed skonsolidowaniem się oligarchii polityczno urzędniczej.
Pawlak razem z Tuskiem dokonują z premedytacją zamachu na demokracje , na swobody obywatelskie .
Wyobraźmy sobie tylko skale nadużyć przy ustalaniu listy organizacji pozarządowych, które będą wybierać Senat , listę związków zawodowych , środowisk naukowych .
Pozwolę sobie sparafrazować słowa znanego uczestnika życia politycznego.
„ Odp….cie sie od Demokracji „    
Linki do wypowiedzi Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis Kaczynskiego  „Stronnictwo Pruskie i Jagiellonskie”
Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale