Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2217k odsłon
  306   0

Azyl polityczny w USA chroni przez represjami Niemiec

Małżeństwo, które uciekło z Niemiec, by móc uczyć swoje dzieci w domu, będzie mogło pozostać w USA. Sąd przyznał im azyl polityczny.”…” Zgodnie z niemieckim prawem rodzicom, którzy uchylają się od obowiązku szkolnego, grozi grzywna lub nawet więzienie. Amerykańskie media przypominają przypadki, gdy policjanci wraz z pracownikami opieki społecznej wkraczali do domów i odbierali rodzicom dzieci. W 2006 roku również do domu państwa Romeike przyszli policjanci i zaprowadzili ich dzieci do szkoły. Na wyjazd do USA małżeńtwo zdecydowało się rok później, gdy sąd orzekł, że w najpoważniejszych przypadkach pracownicy opieki społecznej mogą odbierać dzieci rodzicom. – Wiedzieliśmy, że musimy uciekać – opowiadał Uwe Romeike.”..źródło informacji w Rzeczpospolitej tutaj 
Mój komentarz
Niemcy jak państwo totalitarne Marksizmu Kulturowego. Narodowy socjalizm i Goebbels.  Niemcy dzięki swoim praktycznym doświadczeniom z okresu największej władzy państwa nad obywatelem   mają największe w Europie możliwości  w zakresie „kontroli myśli „ , tworzeniu osprzętu myślowego i poglądowego dla obywateli. Osprzętu,  który cała potęga państwa jest implamentowany w mozgi  obywateli.  
Czy następuje w Europie powrót do tradycji narodowo socjalistycznych Niemiec i komunistycznej Rosji w której państwo miało absolutny monopol na zakres wiedzy i poglądów jakie były brutalnie wpajane obywatelom od wieku dziecięcego. Marksizm kulturowy, narodowy socjalizm , czy komunizm łączy jedno. Są świeckimi religiami ,które podobnie jak konfucjanizm mają służyć kontroli społeczeństwa , a raczej jego warstw niższych przez elitę , oligarchię biurokratyczno – polityczną.
Pierwszy w Polsce bój z marksistami kulturowymi stoczył ówczesny minister edukacji Roman Giertych. Polem  tego boju na którym zresztą poległ był spis lektur.
Czy dzieci maja prawo do edukacji, dostępu do informacji , czy też państwo ma prawo do indoktrynacji dzieci. Gdyby chodziło o pierwsze prawo. Prawo dzieci do edukacji, zdobywania wiedzy i rozwoju swojej osobowości państwo wspierałoby najzdolniejszych zapewniając im dostęp do najlepszych szkół i uniwersytetów. Ale te są w większości prywatne i zarezerwowana są da dzieci oligarchii urzędniczej politycznej i kapitalistyczno państwowej. Dla reszty szkoła to miejsce najpierw indoktrynacji , a dopiero później miejscem zdobywania wiedzy.
Sad USA uznał że prawo państwa niemieckiego do przejęcia praw do dzieci ze względu na przymus wpajania ideologii  państwowej / zwany obowiązkiem szkolnym / jest represją. Wymóg czy  prawo dzieci do posiadania odpowiedniej wiedzy może być  zrealizowany bez konieczności uczęszczania do i tak mający coraz gorszy poziom szkół. Biorąc pod uwagę coraz gorszy poziom nauczania i coraz bardziej patologiczne środowisko jakim stają się państwowe placówki edukacyjne można śmiało powiedzieć ,że ci nieliczni rodzice, którzy maja wystarczająco dużo czasu i wytrwałości aby uczyć swoje pociechy w domu powinny być dawani za wzór.         
W Europie zachodzi bardzo niebezpieczny proces społeczny . Zaczyna powstawać hermetyczna dziedziczna warstwa rządząca . Kompleks biurokratyczno polityczno kompradorski. Oraz rządzone masy  , z para religią komunizmu  kulturowego jako osprzętem etyczno ideologicznym zapobiegającym buntom przeciw eksploatacji  podatkowej i ograniczaniu praw człowieka oraz wolności obywatelskich .
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
Linki do wypowiedzi Michalkiwicza, Rokity, Staniszkis,Macierewicza , Skwiecinskiego, Tuska, Króla,Bugaja,Śpiewaka, Krasnodebskiego,Kaczyńskiego,Przystawy,Sadowskiego„Obóz Modrenizacji Polski i Obóz Konserwacji Ustroju”  
          
Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale