Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2216k odsłon
  1275   0

Agresywny atak Tuska i Rostowskiego na Polaków

 

Agresywny atak Tuska  i Rostowskiego na  Polaków
 
Przed chwilą Tusk i Rostowski dokonali kolejnego ataku  na Polaków, a w szczególności na polskie rodziny . Tusk i Rostowski to dwaj niebezpieczni poborcy podatkowi współczesnego lichwiarstwa .Przez ostatni e cztery lata zaciągali piramidy długów  III RP , aby następnie na spłatę tylko samych odsetek w  bandycki sposób okradać społeczeństwo polskie . Tusk i Rostowski pogłębili przez cztery lata ubóstwo polskiego społeczeństwa , a miliony młodych Polaków  wyeksportowali  jako tanią siłę roboczą   do miedzy innymi niemieckich fabryk .
Przecież  Tusk i Rostowski mieli dostęp do wszystkich danych dotyczących polskiej gospodarki, kondycji polskich rodzin .Wiedzieli dobrze  że dalsze zadłużanie państwa oznacza potęgujące się zagrożenie bytu ekonomicznego polskich rodzin i wpadanie w ubóstwo i biedę coraz większej rzeszy dzieci .   Trudno wiec uznać że są to dwa półrozumy . Zresztą  sam Ziemkiewicz pisze ,że nie chce robć z Tuska idioty „ Straciliśmy jako państwo godność i pozycję podmiotu polityki międzynarodowej, stając się jej przedmiotem”….” Mam o Donaldzie Tusku z każdym tygodniem coraz gorsze zdanie, ale, wbrew jego medialnej klace, nigdy nie będę z niego robił idioty.”...( więcej )
Pomimo tego cynicznie demolowano podatkami i długami polskich przedsiębiorców, robotników i inteligencję .
Oto dane dotyczące kolejnego bandyckiego napadu Platformy na Polaków „Rząd przyjął budżet na 2012 rok z deficytem 35 mld zł wobec 40,2 mld zł planowanego na ten rok.”....” Szczegółowe założenia budżetu na przyszły rok zakładają osiągnięcie dochodów na poziomie 293,8 mld zł, wydatków 328,8 mld z.”....( źródło)  
Kolejne 35 miliardów  długów względem lichwiarstwa , jakimi Tusk i Rostowski obłożyli Polaków . A przecież to nie wszystko . Polska się gospodarczo , cywilizacyjnie, edukacyjnie  zapada .Zacytuje tutaj jako ilustracje wypowiedź Rokity „Polska szkoła wchodzi w okres degradacji, a uniwersytety nie pełnią misji cywilizacyjnej, gdyż tak bardzo zapadły się już w drugorzędność. „....( wiecej )  .Ale jedno się rozwija . Gigantyczny wzrost zadłużenia i opodatkowania Polaków . III RP jest drastycznie transformowana w państwo niewolnicze . Tusk dopiero co wzorem faszystów zapowiedział ,że wykończy polskich rolników obkładając ich ZUS em i poddając ich   terrorowi aparatu przemocy III RP , aparatu skarbowego .  Tusk napadł podatkami również pozostałe grupy społeczne . Moim zdaniem kryminalizm fiskalny III RP Tusk doprowadził do granic absurdu . Terror propagandowy brunatnych mediów plan rozboju  podatkowego  Tuska jaki ogłosił ten w swoim expose nazwał reformami .Takie reformy polegające na planie jeszcze większego okradania Polaków podatkami i długami III RP mógłby przeprowadzić jakikolwiek złodziej wyciągnięty z dowolnego więzienia .
 
 
Pozwolę sobie zacytować inny ciekawy fragment „Sugerujemy abyście ze wszystkich sił wspierali znane dzienniki tygodniki , a głównie prasę związaną z rolnictwem i religią , z determinacją sprzeciwiając się emisji „zielonego „dolara przez rząd . Powinniście natychmiast wstrzymać wszelkie dotacje pieniężne dla tych kandydatów , którzy nie wyrażają się jasno i nie potępiają w ostrych słowach emisji „zielonego „ dolara. Likwidacja systemu emisji waluty państwowej przez banki lub powrót do emisji pieniądza przez rząd doprowadzi do sytuacji w której państwo będzie dostarczać ludziom pieniądze , co wyrządzi szkody nam ,bankierom oraz pośrednikom kredytowym , a tym samym zaszkodzi naszym żywotnym interesom . Spotkajcie się jak najszybciej z kongresmenami z waszych okręgów wyborczych , zażądajcie od nich gwarancji ochrony dla naszych interesów . W ten sposób będziemy mogli sprawować kontrole nad legislatywą „ Song Hongbing „ Wojna o pieniądz „ strona 59   
 
Cóż więcej można powiedzieć o tak zwanym budżecie Tuska ?
 
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale