Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2230k odsłon
  1228   0

Lewica chce prawa rodziców do eutanazji gejów i lesbijek

Kiedy pisałem ,że religia polityczna jaką jest  polityczna poprawność to spadkobierca socjalizmów totalitarnych  zbudowanych w hitlerowskich Niemczech i leninowsko stalinowskiej Rosji  to cześć osób zapewne z pobłażaniem do tego podeszła . Totalitarny socjalizm jakim jest polityczna poprawność , która zaczęła niewinnie od ustalania sztywnych , sankcjonowanych przez prawo   reguł  relacji pomiędzy członkami społeczeństwa  przeradza się w ideologię zbrodniczą , odbudowująca faszystowską pogardę w stosunku do człowieka , przywracającą na masową skalę przemysłowe ludobójstw jakie stworzyli socjaliści  w Niemczech . Socjaliści , obłąkani wyznawcy politycznej poprawności  antyhumanitarną eugenikę uznali za kolejne narzędzie , przy pomocy  której będą  mogli sterroryzować  społeczeństwo .

Zanim przejdę do konsekwencji szokujące koncepcje „ intelektualne”  usprawiedliwiające  legalizacje mordowania ludzi. Tym razem nie chodzi  o aborcje , czy eutanazję. Bestialska ideologia  propaguje mordowanie na masową skalę noworodków.  W tym tekście chciałbym skupić się na pewnym paradoksie polegającym na tym , że grupy społeczne najbardziej narażone na fizyczną eksterminację  w swoim życiu płodowym i fazie noworodka fanatycznie wspierają dojście do pełni władzy ideologi swoich przyszłych katów.                                        


Lekarze powinni mieć prawo do zabijania noworodka- takie szokujące stanowisko opublikowało dwoje naukowców ze znanych na świecie uczelni. Według nich pozbawić dziecka życia można nie tylko wtedy, gdy urodzi się ono np. niepełnosprawne. Również wtedy, gdy rodzice nie są w stanie zapewnić dziecku opieki lub prostu go nie chcą. Nazwali to aborcją po urodzeniu„ …”Alberto Giubilini i Francesca Minerva, włoscy naukowcy związani z uniwersytetami w Oksfordzie, Mediolanie i Melbourne, uważają, że noworodki nie mają jeszcze, podobnie do płodu, osobowości, a jedynie "potencjalną osobowość". Jako takie nie posiadają "moralnego prawa do życia". "Noworodek nie jest osobą, ponieważ nie ma świadomości własnej egzystencji. Nie ma, podobnie jak dziecko jeszcze nienarodzone, wykształconego poczucia nadziei, marzeń i celów życiowych  (źródło )  

Słynne stwierdzenie , że Rewolucja najpierw pożera swoje dzieci sprawdzi się również w wypadku politycznej poprawności . Zwycięstwa politycznej poprawności w pierwszej kolejności nie przeżyją jej hunwejbini , homoseksualiści . Nazywani prze Michalkiewicza proletariatem zastępczym .   Biologiczny mężczyzna Anna Grodzka prawdopodobnie  tuż po porodzie byłaby zabita . Jeśli socjalistyczna rewolucja politycznej poprawności zwycięży i uda się jej dokonać przewrotu ideologicznego to rodzice zaczną zabijać  homoseksualne noworodki  , bo kto z rodziców marzy o karierze społecznej dla swoich dzieci w  roli   lesbijski , czy geja

Jaki ilustracje technicznych możliwości już teraz wykrycia homoseksualizmu i zabijania ich w życiu płodowym lub po urodzeniu  przytoczę wyniki  badań  naukowych .

„Naukowcy udowodnili, że preferencja seksualna zależy od obecności tylko jednego genu w organizmie. Chodzi o gen odpowiedzialny za zachowania zwierzęcia związane z reprodukcją - FucM. Kiedy go zabraknie, następuje zmiana orientacji seksualnej. „…”Badania potwierdzające tę tezę przeprowadzili na myszach naukowcy z Korei Południowej. Uczonym udało się zmienić orientację seksualną jednego z gryzoni właśnie poprzez wyeliminowanie z jego organizmu tego jednego genu- FucM - poinformował serwis Popular Science. Badany gryzoń zdecydowanie przejawiał zainteresowanie osobnikami tej samej płci, co on - wynika z opublikowanego na łamach "BMC Genetics" „...(więcej )  

Bioetycy protestujący przeciw praktykom dr New argumentują, że chodzi głównie o to, by dziewczynki nie były homo- lub biseksualne.„…„– To pierwszy przypadek w historii medycyny, gdy lekarz aktywnie stara się zapobiec wystąpieniu homoseksualizmu – mówi prof. Alice Dreger, bioetyk z Northwestern University. Prof. Dreger należy do grupy ponad 30 ekspertów – endokrynologów i etyków – protestujących przeciw stosowaniu eksperymentalnej terapii, której poddawane są płody. Chodzi o podawanie kobietomw ciąży deksametazonu – silnie działającego syntetycznego glikokortykosteroidu. ‘…”W założeniu ta terapia ma pomóc dziewczynką zagrożonym niebezpieczną chorobą – wrodzonym przerostem nadnerczy. Ale – jak twierdzą krytycy – może być również wykorzystywana, aby zapobiec homoseksualizmowi lub biseksualności,które częściej występują właśnie u kobiet z tą chorobą.”…” "Dowody na to, że homoseksualizm jest wrodzony, mogą równie dobrze prowadzić do uznania, że można mu zapobiegać. Tak jak ma to miejsce w badanym przez nas przypadku" – napisali eksperci zajmujący się działaniami dr New. Amunicji krytykom dostarczyła sama lekarka, która podczas kilku konferencji naukowych zaprezentowała efekty podawania leku kobietom w ciąży i płodom. Wśród pożądanych skutków była m.in. zmiana zachowania” ...( więcej )

Wcześniej , czy później homoseksualiści obojga płci , transseksualiści doją do wniosku  ,że skutkiem zwycięstwa politycznej poprawności będzie ich całkowita eksterminacja w fazie ich życia płodowego  lub w fazie noworodka. Byle nie było za późno . Istoty ludzkie o orientacji homoseksualnej mogą przetrwać tylko wtedy, kiedy zwycięży  konserwatywna idea ochrony życia  każdej istoty ludzkiej  , jeśli zwycięży  humanistyczna etyka Wojtyły .

Marek  Mojsiewicz                 

    

 

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale