Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2181k odsłon
  668   0

Korwin Mikke Himmler Ziobro i socjalistyczna Solidarna Polska

 

Solidarna Polska jest partią lewicową. Ale na lewo od niej stoi lewacka partia Palikota. Korwin Mikke jak zwykle robi za „pożytecznego idiotę „ lub co bardziej prawdopodobne świadomie uderza w polskie interesy . Korwin Mikke nie zwalcza dwóch groźnych dla interesów polski lewic, rosyjskiej czyli SLD i niemieckiej czyli Ruchu Palikota . Ta druga jest tym groźniejsza , że jest fanatyczna i zamierza ustanowić w Polsce nową religię polityczną , socjalistyczną polityczną poprawność.
 
Solidarna Polaka jest lewicą konserwatywną, narodową , co zresztą zarzuca im Korwin Mike .Określa Kurskiego jako narodowego socjalistę .Nie należy mylić tutaj ani Kurskiego , Ziobry, czy Solidarnej Polski z socjalizmem narodowym niemieckim, socjalizmem totalitarnym , który jest jednym z źródeł ideologicznych współczesnej zmory Europy i generalnie świata zachodniego , czyli politycznej poprawności .
 
Bugaj w swoim ostatnim wywiadzie zdiagnozował zmiany jakie dzięki Solidarnej Polsce zaszły na lewej stronie sceny politycznej. Bugaj twierdzi ,że konieczna jest współpraca katolików i socjalistów . Solidarna Polska realizuje ten scenariusz. Dla Polski w sytuacji istnienia licznego socjalistycznego elektoratu eliminacja zarówno lewicy rosyjskiej jak i niemieckiej jest warunkiem zbudowania suwerennego ośrodka władzy . Kaczyński i PiS powinni wykorzystać Solidarną Polskę do reorganizacji lewej strony sceny politycznej . W innym wypadku Układ stojący za Palikotem , po eliminacji SLD , co jest tylko kwestią czasu zabetonuje germańska strukturę polityczną . Dwa pruskie stronnictwa , centrolewicowa Platforma i lewacki Ruch Palikota zablokują modernizację Polski i jej rozwój . Zablokują dojście PiS do władzy .
 
Korwin Mikke pełni aktualnie funkcje Żyrinowskiego . Głośno oskarża władze, ale po cichu je wspiera . Jest w dobrej komitywie z hunwejbinem politycznej poprawności Palikotem , to Ziobrę określa mianem „ Himmler szukający swojego Hitlera „ oskarża o bycie zagrożeniem. Wydaje się że Korwin Mikke wspiera Palikota w jego walce o pozycję na lewicy .
 
Socjalizm to nic dobrego dla Polski , ale pruskie partie socjalistyczne typu Ruch Palikot to już poważne fundamentalne ,śmiertelne zagrożenie dla polskiego społeczeństwa . PiS po dojściu do władzy może wejść w koalicję z Solidarną Polską , PSL , może rozbić Platformę . Jeśli jednak Palikot wyeliminuje przy wsparciu Tuska i Korwina Mike SLD i Solidarną Polskę to PIS straci rzeczywistą zdolność koalicyjną , a frakcję konserwatywną w Platformie czeka „noc długich noży”
 
Chciałbym wspomnieć o jeszcze innym pozytywnym zjawisku jakie pojawiło się na polskiej scenie politycznej ,a co jest związane z powolnym odchodzeniem Korwina Mikke na wymuszoną wiekiem emeryturę polityczną . Młodzi ludzie o poglądach konserwatywnych i wolnorynkowych nie są wychwytywani już przez tego nekromantę politycznego , ukatrupiającego ich politycznie w swoich partiach cmentarzyskach . Wchodzą do realnej polityki, do realnego świata , zaczynają mieć wpływ na politykę Zasilają szeregi między innymi PIS , który dzięki takim ludziom Wipler przesuwa się na prawo .
 
Pod spodem wklejam wypowiedź Korwina Mike
 
 
 
 
Marek Mojsiewicz
 
Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale