Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2163k odsłony
1580 odsłon

Michalkiewicz Starzy łajdacy i wściekle psy zbudują socjalizm

Wykop Skomentuj7

 

Michalkiewicznie tylko starzy szubrawcy, ale już druga, a nawet trzecia generacja wściekłych psów, szykuje się do ponownego przejęcia przewodniej roli w budowie socjalizmu - tym razem już prawdziwego.
 
Starzy szubrawcy i trzecia generacja wściekłych psów zbudują Polakom prawdziwy socjalizm . Czy wieszczba Michalkiewicz się spełni, czy jego pełne lęku przed szubrawcami i wściekłymi psami słowa są prawdziwe , czy rzeczywiście istnieją w Polsce siły dążące do eksploatacji ekonomicznej Polaków ,pozbawienia ich resztek wolności politycznych i osobistych , czyli do budowy socjalizmu . Nie bagatelizowałbym ostrych słów Michalkiewicza .
 
System podatkowy w Polsce ma wszystkie cechy systemu totalitarnego , systemu socjalistycznego . Polityczna poprawność , współczesna ideologia totalitarnego socjalizmu ziściła w Europie sen socjalizmu odmiany faszystowskiej i komunistycznej o zbudowaniu na gigantyczna skale systemu inżynierii społecznej , włączające w to takie elementy jak eugeniki i sterowaniem „rozrodem ludności „ . Totalitarne socjalizmy , niemiecki za Hitlera i rosyjski za Stalina jako narzędzie inżynierii społecznej, eugeniki zarządzania strukturami społecznymi stosowali masowe zabijanie , wysyłanie milionów do obozów koncentracyjne typu niemieckiego i do gułagowskiej , rosyjskiej ich wersji , eksterminację fizyczną całych grup społecznych i etnicznych .
 
Współczesny totalitarny socjalizm panujący w Europie , podniesiony do rangi panującej religii politycznej wykorzystał do tych samych celów co wcześniej socjaliści Hitlera i Stalina system podatkowy , w tym system ubezpieczeń społecznych . Starzy łajdacy i wściekle psy bandyckimi podatkami pozbawili większość polskiego społeczeństwa dochodów z ich pracy ,ze już dwa miliony Polaków pomimo pracy na cały etat nie może popłacić rachunków , a trzy i pół miliona dzieci żyje w nędzy , jest niedożywiona . Tylko łajdacy i wściekłe psy mogą pomimo nędzy milionów Polaków i polskich dzieci nadal podnosić podatki .
 
Pierwszym namacalnym dowodem na monstrualne możliwości jakie daje okradzenie ludzi podatkami z ich dochodu jest łatwość z jaką II Komuna zapędza starych Polków do pracy aż do śmierci . W normalnym systemie , w którym łajdacy i wściekłe psy nie zbierają w postaci podatków i składek jak obliczyło Centrum Smitha 83 procent dochodów ludzi pracujących Polacy byliby w stanie odłożyć pieniądze , kupić nieruchomości, akcje , obligacje , czy powierzyć fundusze instytucjom inwestycyjnym .Od nich tylko zależałoby czy będą pracować do 50, 60 , 70 , czy 40 roku życia . A może wystarczyłaby im od 50 roku jedna druga , czy jedna czwarta etatu . Ale II komuna do tego za za dną cenę nie do dopuści . Nie mogłaby wtedy sterować siłą robocza . 78 procent okradanych przez łajdaków podatkami Polaków nie ma żadnych oszczędności. Teraz wściekłe psy zapędza bezbronnych starców do roboty .
 
Proszę zwrócić uwagę na przekształcanie polskiego szkolnictwa tak, aby polskie dzieci były szkolone w kierunku dostarczenia siły roboczej do fabryk na Zachodzie . W dobie niebywałego rozwoju techniki, przemysłów IT , robotyki, na którą w tej chwili stawiają USA, farmakologi, budowy inteligentnych miast , nowoczesnych kilkusetmetrowych budowli , nadchodzącej zielonej rewolucji urbanistycznej w miastach związanej z przemysłem samochodów elektrycznych, rozwojem przemysłu kosmicznego , wyrafinowanej logistyki finansowej zarządzania , planami wszystkich liczących się państw budowy tak zwanych światowych uniwersytetów akurat w Polsce następuje regres szkolnictwa, jego poziomu .Propaganda II komuny wmawia Polakom ,że nadają się tylko do zawodówek , a ich szczytem marzeń powinna być praca w niemieckich , europejskich fabrykach. W dobie robotów, prywatnego przemysłu kosmicznego, inżynierii genetycznej cały naród ma być sprowadzony do poziomu eksportowej taniej siły roboczej. I znowu ten efekt inżynierii społecznej dokonywanej na kilkudziesięciu milionach ludzi jest możliwy dzięki bandyckim podatkom . Polscy przedsiębiorcy grabieni podatkami nie mogą rozwijać żadnego z nowoczesnych przemysłów, tworzyć miejsc dal najinteligentniejszych , dal najlepiej wykształconych młodych Polaków . Polacy ograbieni , ledwo wiążący koniec z końcem nie mogą kształcić swoich dzieci na nowoczesnych kierunkach , licząc ,że po kilku latach znajdą wysokopłatne zajęcia , muszą od razu posłać je do roboty w wieku 16 lat, bo w domu brakuje na chleb .
 
Wysokie podatki oznaczają kres wolność ludzi. I świt socjalistycznej inżynierii społecznej .
 
Marek Mojsiewicz
 
Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale