Blog
Rzeczpospolita
Marek Mojsiewicz
91 obserwujących 2352 notki 2076236 odsłon
Marek Mojsiewicz, 22 stycznia 2018 r.

Sukces lewicy feministek Co piąta Szwedka zostanie zgwałcona

– Gwałt dla kobiety nie jest taki straszny. Najgorszy jest początek, później kobieta uspokaja się i cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym – napisał na Facebooku.W kolejnych wpisach Jee stwierdził również, że „kobiety tak naprawdę lubią być gwałcone”...”Ten pełny nienawiści lewak chcial tłumaczyć brutalny gwałt na polce w Rimini we Włoszech. „...Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że post na Facebooku pojawił się tuż po brutalnym ataku na polskie małżeństwo w Rimini.Mężczyzna został pobity na plaży w Rimini, a następnie na jego oczach kilkukrotnie zgwałcona została jego żona. Sprawcami przestępstwa byli czterej mężczyźni, według włoskich mediów to imigranci z północnej Afryki.”..”Jak donoszą media we Włoszech, Abid Jee jest mediatorem kulturowym i pracownikiem społecznym w organizacji Cooperativa Lai Momo. Jest to organizacja odpowiedzialna za koordynująca pobyt imigrantów we Włoszech. „..”Okazuję się, że zarabia na tym ogromne pieniądze. W 2016 roku miał on otrzymać prawie 900 tysięcy euro do kieszeni. „..(źródło )(link is external)

"Skoro nie możesz uniknąć gwałtu, ciesz się nim". Indie oburzone słowami oficera policji”..”"Jeśli nie możesz uniknąć gwałtu, możesz równie dobrze czerpać z niego przyjemność" - te słowa szefa policyjnego wydziału śledczego Indii Ranjitaja Sinhy wzbudziły powszechny szok. Według statystyk rządowych co 20 minut w tym kraju gwałcona jest kobieta. „ „..(źródło )

Oznaczałoby to, że zgwałcona zostanie co piąta mieszkanka Szwecji. „...”W ubiegłym roku dokonano w Szwecji 7230 gwałtów. Jeśli ich liczba nie zacznie się zmniejszać, to ofiarą napaści na tle seksualnym prędzej czy później padnie co ósma Szwedka. „..”Dla porównania – w trzy i pół raza ludniejszej Polsce w 2016 roku odnotowano 1340 takich przestępstw.
Warto dodać, że w 1974 roku ofiarami gwałtów w Szwecji było tylko 420 kobiet. To oznacza blisko 2000% wzrostu liczby tych przestępstw na przestrzeni 40 lat.”..”W Szwecji mieszka około 5 milionów kobiet, a średnia przewidywana długość życia sięga 85 lat. To oznacza, że jeśli liczba tych przestępstw się nie zmniejszy, to w ciągu swego życia zgwałcona zostanie co ósma Szwedka.
Te założenia nie jednak uwzględniają jednak dynamiki wzrostu przestępczości. Pomiędzy 2007 a 2017 rokiem liczba gwałtów zwiększyła się o 34%.
Gdyby taka tendencja wzrostowa utrzymywała się, prognozy byłyby jeszcze gorsze. Oznaczałoby to, że zgwałcona zostanie co piąta mieszkanka Szwecji.”..(źródło)(link is external)

Szwedzka policja też zatajała gwałty imigrantów na kobietach”...”Po sylwestrowym dramacie setek młodych kobiet, molestowanych i gwałconych przez hordy imigrantów na ulicach Kolonii i innych miastach Niemiec, pęka zmowa milczenia. Również szwedzka policja przyznaje, że nie informowała o setkach napaści seksualnych, jakich dopuszczali się muzułmańscy imigranci. „...”W ubiegłym roku doszło do wielu ataków na tle seksualnym podczas festiwalu rockowego w Sztokholmie. Kobiety i dziewczęta były masowo napastowane, napadane i gwałcone przez młodych imigrantów, ale policja nie udostępniła tej informacji publicznie w obawie przed oskarżeniem o rasizm.
Główne szwedzkie media też nie były skore by stanąć po stronie skrzywdzonych Szwedek. Gwałty i ludzkie tragedie próbowały zamieść pod gładki dywan politycznej poprawności. Teraz jednak zmowa milczenia pęka. Szwedzka policja przyznaje, że popełniła błąd, zatajając masowe gwałty, jakich dopuszczali się imigranci.”..”W Szwecji dopiero po pięciu miesiącach policja przyznała, że po sierpniowym festiwalu w Sztokholmie otrzymała tysiące zgłoszeń od młodych uczestniczek muzycznego wydarzenia o tym, że były napadane, brutalnie zaczepiane i gwałcone praktycznie na oczach setek widzów, spośród których żaden nie ruszył z pomocą. ...”Działali w grupach po pięciu, dziesięciu, piętnastu.  W wielkim tłumie bawiących się ludzi ciasno otaczali dziewczynę. Na początku wyglądało to jak zabawa, taniec wśród rozbawionego tłumu, ale potem dopuszczali się seksualnego ataku – opowiada Roger Ticalou, jeden z organizatorów festiwalu “We are Sthlm”. . (więcej )

Szwedzki Sąd Apelacyjny uniewinnił gwałciciela nieletniej , ponieważ nie było dowodów ,że w czasie gwałtu nie spał . Wystarczyło ,że dziecko, nieletnia, ofiara gwałtu przyznała ,że mężczyzna spał, kiedy odbywali stosunek .Cała sprawa wyszła po badaniach DNA , gdyż w czasie gwałtu nieletnia dziewczyna zaszła w ciążę. „..(więcej )

Sąd uznał, że nie ma wystarczających dowodów, aby stwierdzić, że zgwałcona kobieta faktycznie nie chciała seksu z czterema 19-latkami na raz.- Przyjrzeliśmy się wyrokowi bardzo dokładnie i zdecydowaliśmy, że nie będziemy się odwoływać. Nie sądzimy, abyśmy odnieśli sukces w sądzie apelacyjnym - stwierdziła prokurator Krystyna Moren.Wyrokiem zszokowana jest szanowana prawniczka Elżbieta Massi Fritz, która stwierdziła, że "szwedzki system sprawiedliwości powinien wstydzić się tego werdyktu".- Nasze przepisy powinny chronić ofiar przestępstw, a nie zwalniać dorosłych mężczyzn z odpowiedzialności za swoje czyny – powiedziała.”.. (więcej )

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • jak młoda  kobieta , której rodzice dostawali 500 plus na nią  nie chce pracować nocą  to...
  • Uzupełnienie Zbigniew Kuźmiuk "Drugą kwestią na którą zwróciłem uwagę, był gwałtowny...
  • @ZEWSII http://naszeblogi.pl/34536-propaganda-socjalistyczna-zachodu-wobec-sukcesu-chin

Tematy w dziale