Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2293k odsłony
  8156   2

Tarczyński był nikim. Utrzymanek 7 lat starszej kobiety

wpolityce.pl “Beata Gosiewska uderza w Tarczyńskiego: Na liście PiS do PE miałby mnie zastąpić polityczny globtroter. W 2014 r. balował z żoną Tuska”..”Beata Gosiewska, wdowa po śp. Przemysława Gosiewskiego, w rozmowie z „Super Expressem” żaliła się, że może nie otrzymać miejsca na liście PiS do PE na rzecz posła Dominika Tarczyńskiego. “..” Gosiewska. Po czym skrytykowała Dominika Tarczyńskiego.

Oczywiście jest mi przykro, bo to oznacza, że miałby mnie zastąpić polityczny globtroter, kolega Romana Giertycha, człowiek, który jeszcze w 2014 r. balował z Małgorzatą Tusk. Człowiek znany nie z merytorycznej pracy, ale ze skandali i obrażania innych

— powiedziała Gosiewska. Jednocześnie podkreśliła, że nie chciałaby startować z listy Ruchu Prawdziwa Europa Mirosława Piotrowskiego.

PiS jest formacją, którą od podstaw budował mój śp. mąż, Przemysław Gosiewski. (…) W PiS jest wielu naszych przyjaciół. Przez wiele lat byłam radną, później senatorem, posłem do PE z ramieniem tej partii. Byłaby to dla mnie niewyobrażalnie trudna i przykra decyzja”..(źródło)

Zdjecie Tarczyńskiego na imprezie przy jednym stolikuz Małgorzata Tusk (źródło)

Tarczyński odpowiada Gosiewskiej: Jedyną kobietą, z którą baluję, to jest moja narzeczona. W okresie wyborów zawsze są emocje

Nie baluję z żadnymi żonami. Jedyną kobietą, z którą baluję, to jest moja narzeczona. To jest taki język polityczny, jakieś tarcia, ale w tym okresie przygotowywania list, zawsze emocje się pojawiają “..(źródło)

Znajomi posła Tarczyńskiego: "BYŁ NIKIM. Agnieszka szybko mu zaimponowała"...” Ostatnio relacja została wzbogacona o wizerunek damskich piersi, konkretnie należących do partnerki Dominika, którą on sam przedstawił swoim fanom jako Agę'72 i pokazał, jak zdejmuje ona stanik.

Odbyło się to w basenie pięciogwiazdkowego hotelu Jumeirah w Baku, kontrolowanego przed rodzinę prezydenta Azerbejdżanu. Na szczęście Tarczyński, który w Sejmie pełni rolę przewodniczącego polsko-azerbejdżańskiej grupy parlamentarnej, przyjmując zaproszenie na wakacje nie dopatrzył się żadnego konfliktu interesów.”..”Krótko po powrocie, korzystając z faktu, że wszyscy są przygnębieni tragicznymi nawałnicami i zajęci usuwaniem ich skutków oraz pomocą ofiarom, które często straciły dorobek całego życia, Tarczyński z wrodzonym sobie taktem błysnął zdjęciem na luksusowym jachcie. Zobacz: Poseł PiS po nawałnicach na Pomorzu odpoczywa w... luksusowym jachcie! Internauci: "Gość jest niereformowalny" (FOTO)

Oczywiście z partnerką, z której jest, co podkreśla na każdym kroku, niezwykle dumny.

Jak ujawnia Newsweek, nie ma zresztą specjalnie innego wyjścia.

To właśnie Adze'72 zawdzięcza swoją karierę i luksusy.

Przeprowadzając się do Kielc, Tarczyński był nikim - wspomina dziennikarz kieleckiej gazety. Nikt go tu nie znał i on nie znał nikogo. Agnieszka jest kobietą sukcesu i szybko zaimponowała młodszemu o siedem lat Dominikowi.

Agnieszka Migoń, znana kielecka bizneswoman, sfinansowała ponad połowę kosztów kampanii parlamentarnej Tarczyńskiego. Pozwala mu także jeździć jej samochodem i zabiera na luksusowe wycieczki.

To nie tylko partnerka parlamentarzysty PiS-u, lecz także jego sponsorka - pisze tygodnik. Gdy w 2014 roku Tarczyński kandyduje do Sejmiku Świętokrzyskiego, Migoń wpłaca na kampanię PiS 5 tysięcy złotych. A gdy rok później walczy o mandat posła, przelewa kolejne 40 tysięcy. Z faktur, znajdujących się w Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że kampania parlamentarna Tarczyńskiego kosztowała ok. 65 tysięcy złotych, co oznacza, że datek od Migoń wystarczył na pokrycie 60 proc. wydatków. Sam kandydat nie przekazał w tym czasie na fundusz wyborczy PiS ani złotówki. Za to zlecił partnerce kilka drobnych usług, na przykład zakup 40 kilogramów krówek, druk gazetki czy oklejenie samochodów.

Jak ujawnia jeden ze znajomych Tarczyńskiego z Kielc, miał on kiedyś pieniądze. Zarobił je na sprowadzeniu z Syrii i Ugandy stygmatyków, których przedstawiał zdesperowany ciężko chorym ludziom jako cudotwórców i uzdrowicieli. Jednak kasę zarobioną na ludzkiej naiwności zdążył już przehulać.

Kilka lat temu sporo zarobił, sprowadzając do Polski Myrnę Nazzour i ojca Johna Bashoborę i organizując pielgrzymki. Tyle, że to człowiek, który lubi się bawić i dużo wydaje. W Kielcach nie ma nawet mieszkania. Gdzie mieszka na co dzień. U Agnieszki - przyznaje informator gazety. Tarczyński kilka lat temu zaczął pojawiać się w Warszawie sportowym BMW. Przyjeżdżał nim na spotkania Solidarnej Polski, kręcił się koło Sejmu. Efektowne auto, tylko kolor trochę niemęski, taki jakby pomarańczowy. Okazało się, że to auto jego partnerki.

Na szczęście Tarczyński rozpieszcza swoja partnerkę jak tylko może. Pozwala się zabierać na egzotyczne wycieczki i chwali jej ciało, taktownie podkreślając, że jak na swój "podeszły" wiek, to ciągle trzyma się świetnie.”..'Drugi zgrzyt miał miejsce w stołówce TVP, gdzie Tarczyński kręcił się kilka lat temu, jako ówczesny współpracownik śp. Przemysława Gosiewskiego.

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka